کشتی فرنگی جایزه بزرگ کرواسی؛ ۸ ملی پوش ایرانی امروز مبارزه می کنند

نماینده جوان کشورمان از امروز به مصاف حریفان خود در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ کرواسی می روند.

 کشتی فرنگی جایزه بزرگ کرواسی؛ ۸ ملی پوش ایرانی امروز مبارزه می کنند

به گزارش هوادار، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ رومانی که جزء طرح رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی کشتی نیز محسوب می شود از ظهر امروز و به مدت ۲ روز در شهر زاگرب کشور کرواسی برگزار می شود.

بر این اساس ۸ کشتی گیر جوان کشورمان در این رقابت ها با هدایت حمید باوفا به میدان می روند که نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۴ کشتی گیر حضور دارند پویا دادمرز در رقابت های دوره ای به مصاف آیازچی دوگوس، اکرم اوزتورک از ترکیه و بوتز الکساندراف از رومانی می رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۲۱ کشتی گیر حضور دارند میلاد رضانژاد حسینوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برالا تونی برالا از کشور کرواسی می رود و با توجه به شرکت نکردن این کشتی گیر رضا نژاد در دور سوم با برنده کشتی گیران آمریکا، رومانی و برزیل کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف الکساندر پایوین از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی میان چنگیز ارسلان از ترکیه، بیرهوس از دانمارک و آرام واردانیان از ازبکستان کشتی می گیرد. در این وزن ۲۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۷ نفر شرکت کرده اند محمد ناقوسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با آنتونیو کامنجاسویچ از کرواسی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده مبارزه میان فرقان بایراک از ترکیه، پیتون والش از آمریکا و مارتین زابو از مجارستان می رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۱۳ نفر حضور دارند حسین فروزنده در دور نخست به مصاف تیموجت تروبولین از اسلوونی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده برهان آکبوداک از ترکیه و فیلیپ اسمتکو از کرواسی مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم حسن فروزنده در دور اول به مصاف گورامی ختسوریانی از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه تدیوس میچالیک از لهستان و الکساندر استیپانتیک از سوئد پیکار می کند. در این وزن ۲۱ کشتی گیر شرکت کرده اند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم ابوالفضل سید مهدوی در دور اول با تریسی هانکوک از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برندهی کشتی میان سی یئول لی از کره جنوبی و والنتین کابی از صربستان می رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند علی اکبر یوسفی در دیدار نخست به مصاف عثمان ایلدریم از ترکیه می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با پیروز مبارز میان بالینت لام از مجارستان و آلین الکسیوس چیوراریو از رومانی کشتی خواهد گرفت.

بر اساس برنامه این رقابت ها امشب تا مشخص شدن نفرات راه یافته به دیدار فینال برگزار می شود و رقابت های شانس مجدد، رده بندی و فینال فردا (یکشنبه) برگزار خواهد شد.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

علیرضا حیدری از انتخابات فدراسیون کشتی کنار کشید

۳۲۶۱/۱۰/۳۰ ۱۹:۲۷

علیرضا حیدری نفر سوم کشتی آزاد المپیک از کاندیداتوری در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی برگزار شد

۲۶۴۰/۰۸/۱۴ ۱۰:۵۲

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد پهلوان علیرضا سلیمانی دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی آزاد جهان عصر دیروز در امامزاده محمد کرج (مزار آن مرحوم) برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر استاد کهندل برگزار شد - مراسم ترحیم روز سه شنبه و در مسجد جامع شهرک غرب

۲۶۴۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۰

صبح امروز و از محل فدراسیون کشتی مراسم تشییع پیکر استاد حشمت اله کهندل برگزار شد.

جردن باروز: می خواهم شانسم را در MMA امتحان کنم

۲۶۴۰/۰۸/۰۳ ۰۹:۱۴

جردن باروز کشتی گیر آمریکایی و قهرمان المپیک و جهان گفت قصد دارد که یک بار شانس خود را در هنرهای رزمی MMA امتحان کند.
 

جام تورلیخانوف قزاقستان؛ لیست فرنگی کاران اعزامی اعلام شد

۲۶۴۰/۰۷/۳۰ ۰۹:۲۴

تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان در راستای برنامه های آماده سازی خود برای شرکت در رقابت های جهانی قزاقستان و گزینشی المپیک، روزهای ۴ و ۵ خردادماه در رقابت های بین المللی جام تورلیخانوف قزاقستان شرکت...

رئیس فدراسیون دوومیدانی: ترشح ماده‌ای در بدن کیهانی شائبه ایجاد کرده است

۲۰۱۹/۰۵/۲۳ ۱۱:۳۶

رئیس فدراسیون دوومیدانی در خصوص مثبت شدن آزمایش دوپینگ قهرمان بازی‌های آسیایی توضیحاتی را ارائه کرد.

ویزای سه ملی پوش هم رسید- تیم منتخب کشتی آزاد با ترکیب کامل به ایتالیا می‌رود

۲۰۱۹/۰۵/۲۳ ۰۰:۴۱

تیم ملی کشتی آزاد با تلاش‌های نعمتی و رایزنی‌های صورت گرفته با ترکیب کامل برای حضور در جام ساساری عازم ایتالیا خواهد شد.

تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان به صربستان می رود

۲۰۱۹/۰۵/۲۲ ۱۰:۰۶

تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام ایوانوویچ شرکت می‌کند.

المپیک ۲۰۲۰ توکیو؛ مسابقات گزینشی برای کسب سهمیه اعلام شد

۲۰۱۹/۰۵/۱۲ ۱۱:۳۷

کشتی گیران دنیا در اولین گام در شهر نورسلطان قزاقستان سهمیه حضور در رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب می کنند.
 

هفته اول یگ دسته یک کشتی فرنگی ؛ پیروزی هیات کشتی تهران مقابل اردبیل

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۰۲:۳۸

هیأت کشتی استان تهران مقابل هیات کشتی استان اردبیل در هفته اول لیگ دسته یک کشتی فرنگی باشگاه های کشور به پیروزی دست یافت.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد