کشتی فرنگی جایزه بزرگ کرواسی؛ ۸ ملی پوش ایرانی امروز مبارزه می کنند

نماینده جوان کشورمان از امروز به مصاف حریفان خود در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ کرواسی می روند.

 کشتی فرنگی جایزه بزرگ کرواسی؛ ۸ ملی پوش ایرانی امروز مبارزه می کنند

به گزارش هوادار، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ رومانی که جزء طرح رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی کشتی نیز محسوب می شود از ظهر امروز و به مدت ۲ روز در شهر زاگرب کشور کرواسی برگزار می شود.

بر این اساس ۸ کشتی گیر جوان کشورمان در این رقابت ها با هدایت حمید باوفا به میدان می روند که نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۴ کشتی گیر حضور دارند پویا دادمرز در رقابت های دوره ای به مصاف آیازچی دوگوس، اکرم اوزتورک از ترکیه و بوتز الکساندراف از رومانی می رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۲۱ کشتی گیر حضور دارند میلاد رضانژاد حسینوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برالا تونی برالا از کشور کرواسی می رود و با توجه به شرکت نکردن این کشتی گیر رضا نژاد در دور سوم با برنده کشتی گیران آمریکا، رومانی و برزیل کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف الکساندر پایوین از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی میان چنگیز ارسلان از ترکیه، بیرهوس از دانمارک و آرام واردانیان از ازبکستان کشتی می گیرد. در این وزن ۲۱ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۷ نفر شرکت کرده اند محمد ناقوسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با آنتونیو کامنجاسویچ از کرواسی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده مبارزه میان فرقان بایراک از ترکیه، پیتون والش از آمریکا و مارتین زابو از مجارستان می رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۱۳ نفر حضور دارند حسین فروزنده در دور نخست به مصاف تیموجت تروبولین از اسلوونی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده برهان آکبوداک از ترکیه و فیلیپ اسمتکو از کرواسی مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم حسن فروزنده در دور اول به مصاف گورامی ختسوریانی از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه تدیوس میچالیک از لهستان و الکساندر استیپانتیک از سوئد پیکار می کند. در این وزن ۲۱ کشتی گیر شرکت کرده اند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم ابوالفضل سید مهدوی در دور اول با تریسی هانکوک از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برندهی کشتی میان سی یئول لی از کره جنوبی و والنتین کابی از صربستان می رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند علی اکبر یوسفی در دیدار نخست به مصاف عثمان ایلدریم از ترکیه می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با پیروز مبارز میان بالینت لام از مجارستان و آلین الکسیوس چیوراریو از رومانی کشتی خواهد گرفت.

بر اساس برنامه این رقابت ها امشب تا مشخص شدن نفرات راه یافته به دیدار فینال برگزار می شود و رقابت های شانس مجدد، رده بندی و فینال فردا (یکشنبه) برگزار خواهد شد.

 

افزودن نظر

اخبار کشتی

کشتی گیران آزاد جوان و نوجوان در نوروز به اردو می روند

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۱:۳۰

اردوی تیم های ملی کشتی آزاد نوجوانان و جوانان روزهای ۹ و  ۱۸ فروردین ماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

بنی‌تمیم هم برای رقابت در انتخابات کشتی ثبت نام کرد

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۰:۵۳

سرپرست فدراسیون کشتی امروز و در آخرین روز ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون ثبت نام کرد.

تیم ملی کشتی آزاد امید پس فردا در راه قهرمانی آسیا

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۱:۲۶

تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ (امید) برای حضور در رقابت های کشتی قهرمانی آسیا بامداد روز چهارشنبه ۲۹ اسفندماه راهی کشور مغولستان می شود.

مجید خدایی هم برای ریاست کشتی ثبت نام کرد- جمع بزرگان جمع شد

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۱:۱۱

بعد از ثبت نام دبیر و علیرضا حیدری که دیروز انجام شد، مجید خدایی هم  برای ریاست فدراسیون کشتی کاندیدا شد. 

علی رضا رضایی: از نایب قهرمانی در جام جهانی راضی ام

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۶:۳۴

سرمربی تیم کشتی آزاد امید گفت: در مجموع از عملکرد تیم ایران در جام جهانی روسیه و کسب مقام نایب قهرمانی رضایت دارم.
 

ثبت نام دبیر و علیرضا حیدری برای انتخابات کشتی

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۵:۲۳

علیرضا حیدری و علیرضا دبیر برای انتخابات ریاست فدراسیون کشتی ثبت نام کردند.

جام جهانی کشتی آزاد؛ ایران نایب قهرمان شد، روسیه قهرمان، آمریکا سوم

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۳:۰۵

مسابقه فینال جام جهانی کشتی آزاد را تیم روسیه از تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برد و قهرمان شد. 
 

نوربخش و جمشیدی بهترین مربیان فرنگی و آزاد سال ۹۷

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۰:۱۹

فدراسیون کشتی برترین مربیان سال فنی ۹۷-۹۶ را معرفی کرد.

شاگردان محمد بنا از پنجم نوروز به اردو می روند

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۰۹:۳۷

پنجمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان روزهای ۵ تا ۱۸ فروردین ماه سال ۹۸ در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
 

جام جهانی کشتی آزاد؛ نتایج مسابقات گروهی مشخص شد؛ ایران و روسیه در فینال، آمریکا و ژاپن در رده بندی

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۰۹:۳۴

نتایج مسابقات گروهی، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد.
 

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد