تیم های اروپایی بهترین گزینه برای تدارکات هستند اما درگیر لیگ های داخلی هستند

کولاکوویچ: همه بازیکنان شانس حضور در ترکیب اصلی را دارند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه همه بازیکنان شانس حضور در ترکیب اصلی تیم ایران را دارند، گفت: بازیکنان برای رسیدن به این هدف باید لیاقت و شایستگی خود را ثابت کنند و از تلاش دست برندارند.

کولاکوویچ: همه بازیکنان شانس حضور در ترکیب اصلی را دارند

به گزارش هوادار، ایگور کولاکوویچ روز دوشنبه در حاشیه تمرین تیم ملی در گفت وگو با خبرنگاران گفت: گروه جدیدی از بازیکنان به اردوی تیم ملی اضافه شدند. ملی پوشان ایران تمرینات خود را تا ۲۶ اردیبهشت ماه در تهران پیگیری می کنند و سپس برای اردوی برون مرزی و دو دیدار دوستانه راهی صربستان خواهند شد.

وی با یادآوری اینکه تیم ملی والیبال ایران در هفته های اول تا چهارم لیگ ملت های والیبال به ترتیب به کشورهای فرانسه، آرژانتین، روسیه و آمریکا می رود، گفت: سپس برای بازی های هفته پنجم به تهران برمی گردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره روند آماده سازی تیم ایران گفت: از عملکرد بازیکنان در تمرینات رضایت دارم، جوان ها خیلی خوب کار می کنند و به توصیه های من و دیگر اعضای کادر فنی نیز گوش می دهند. آنان از تجربه بازیکنان قدیمی نیز استفاده می کنند و روز به روز آماده تر می شوند. امیدوارم این روند علاوه بر لیگ ملت  های والیبال برای دیگر مسابقات امسال مانند قهرمانی مردان جهان حفظ شود.

وی در پاسخ به این سئوال که بازیکنان جوان چند درصد احتمال حضور در ترکیب تیم ملی را دارند؟ گفت: به نظر من بازیکنان جوان ابتدا باید تلاش کنند که در اردوی تیم ملی باقی بمانند، سپس برای قرار گرفتن در ۱۴ بازیکن تیم ایران در هفته های مختلف لیگ ملت های والیبال تلاش کنند.

کولاکوویچ تاکید کرد: همه بازیکنان شانس یکسان برای حضور در ترکیب تیم ملی والیبال ایران را دارند اما باید لیاقت و شایستگی خود را ثابت کنند و از تلاش دست برندارند.

وی درباره بازی های دوستانه تیم ایران که نسبت به سال های قبل کمتر است، گفت: من هم به اهمیت بازی های دوستانه واقف هستم. کشورهای اروپایی تنها گزینه مناسب برای دیدارهای تدارکاتی با تیم ایران هستند و اولویت من هم مسابقه با آنان است. اما اکثر این کشورها هنوز درگیر مسابقات داخلی و قاره ای هستند. به عنوان مثال لیگ ایتالیا و لهستان به تازگی به پایان رسیده است و به همین دلیل نمی شد بازی تدارکاتی با آنان انجام داد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: مکاتبات لازم برای دیدارهای تدارکاتی صورت گرفت اما همه این تیم ها به دلیل برگزاری مسابقات داخلی و یا شروع تمرینات آماده سازی امکان بازی با تیم ایران را نداشتند. از سوی دیگر همه تیم ها خود را برای لیگ ملت های والیبال آماده می کنند. صربستان تیم قدرتمند و خوبی است و بهترین گزینه پیش روی تیم ایران نیز برای مسابقه دوستانه هست.

وی درباره نحوه آماده سازی تیم ملی ب ایران نیز گفت: من تمام تمرکزم بر روی آماده سازی بازیکنان برای لیگ ملت های والیبال است. سپس هم درگیر رقابت های قهرمانی جهان می شوم. تصمیم گیری درباره این تیم بر عهده فدراسیون است زیرا من درگیر کارهای دو رویداد مهم پیش رو هستم. تمرینات طولانی و سختی برگزار می کنیم که روزانه در دو نوبت و دو گروه پیگیری می شود. به همین دلیل فرصت فکر کردن به تیم ملی ب و نحوه آماده سازی این تیم برای حضور در بازی های آسیایی اندونزی را ندارم.

نخستین دوره «لیگ ملت های والیبال» از چهارم خردادماه با حضور ۳۲ تیم در دو گروه مردان و زنان شروع می شود که در پایان مرحله مقدماتی از هر گروه پنج تیم به همراه میزبان به مرحله نهایی صعود می کنند.

تیم ملی والیبال ایران که تمرینات آماده سازی خود را از ۱۶ فروردین ماه آغاز کرده است، در چهار هفته دور مقدماتی این رقابت ها به ترتیب در فرانسه، آرژانتین، روسیه و آمریکا به مصاف حریفان خود می رود و در هفته پنجم در تهران میزبان تیم های بلغارستان، کره جنوبی و آلمان خواهد بود.

 

افزودن نظر

اخبار والیبال

احکام کمیته انضباطی والیبال؛ شهرداری گنبد محروم شد

۱۳۹۷/۱۱/۰۱ ۲۱:۳۴

احکام کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد

موافقت با استعفای شهنازی- سرمربی جدید شهرداری ارومیه آمد

۱۳۹۷/۱۱/۰۱ ۱۰:۴۰

پس از بررسی های هیات مدیره باشگاه شهرداری ارومیه، با استعفای سرمربی این تیم موافقت شد.

سرمربی شهرداری ارومیه استعفا داد

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۰۱:۰۷

ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه از سمتش استعفا کرد.

لیگ برتر والیبال؛ پیروزی پیکان مقابل خاتم ، باخت شهرداری ارومیه در مشهد

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۸:۱۹

 هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم پیکان مقابل خاتم اردکان شروع شد.

قوچان‌نژاد: در ورامین هر بلایی سرمان آوردند اما آب از آب تکان نخورد

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۱

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان گفت: در ورامین همه بلایی سرمان آوردند، اما هیچکس واکنشی نشان نداد.

آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۳:۳۵

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال روز دوشنبه با تشکیل جلسات متوالی جهت پیگیری شکایات و اعتراضات با صدور آرای لازم به کار خود پایان داد.

لیگ برتر والیبال؛ کار بزرگ دورنا مقابل گنبدی ها ، باخت پیام خراسان و برد پیکان

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۲۱:۲۶

تیم ملی دورنای ارومیه امروز بعد از هفته ها شهرداری گنبد را شکست داد و به اولین بردش در لیگ برتر والیبال رسید.

کولاکوویچ: سال سختی داریم- دوست ندارم جایی کار کنم که من را نمی خواهند

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۱:۰۲

سرمربی تیم ملی والیبال در نشست خبری امروز در باره قراردادش، تیم ملی ، نخواستن ضیایی  و المپیک صحبت کرد.

حکم دیدار پیام و خاتم صادر نشده- تماشاگران شهروند اراک تا اطلاع ثانوی محروم شدند

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۵

با اعلام سازمان لیگ دیدار دو تیم شهروند اراک و پیام خراسان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
 

عطایی: کولاکوویچ بهترین گزینه بود- با کاله برای پلی‌آف لیگ می‌جنگیم

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۲

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با بیان اینکه هدف این تیم حضور در مرحله پلی آف لیگ برتر است، گفت: از نظر من بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی ایگور کولاکوویچ بود که انتخاب شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد