کیادربندسری: چون مصاحبه‌ام را تکذیب نکردم از مسابقات جهانی حذف شدم

ملی‌پوش اسکی آلپاین ایران گفت: فدراسیون از من خواست مصاحبه‌ام را تکذیب کنم تا بتوانم به مسابقات جهانی بروم اما من این کار را انجام ندادم.

کیادربندسری: چون مصاحبه‌ام را تکذیب نکردم از مسابقات جهانی حذف شدم

به گزارش هوادار، محمد کیادربندسری درباره اظهارات باقر کلهر سرمربی اسکی آلپاین ایران، مبنی بر انصراف این ورزشکار اظهار داشت: من چند سوال از کلهر دارم اگر خسته بودم و در اردوها حضور نداشتم چطور در ۹۹ درصد مسابقات انتخابی اول شدم. یا ورزشکارانی که در اردو بودند ضعیف بودند که نتوانستند امتیاز مرا بزنند یا عملکرد کادر ضعیف بوده است. من در تاریخ ۱۲ آبان نامه نوشتم و گفتم نمی توانم به صورت مستمر در اردوها باشم که کلهر گفت اشکالی ندارد، الان چطور این بحث ها را پیش می کشند.

وی افزود: حسین ساوه شمشکی را به دلیل عدم حضور در اردوها انتخاب نکردند پس باید برای من هم همان تصمیم را می گرفتند چرا همان موقع این اتفاق نیفتاد. اینکه بگویند علی داد را حذف کردیم چیزی نشد، حسین را حذف کردیم اتفاقی نیفتاد، شما را هم حذف می کنیم چیزی نمی شود درست نیست. آنها برای نفر ششم هم بلیت گرفته بودند اما به من گفتند با رسانه ها مصاحبه کن و بگو سوء تفاهم شده و به من اطلاعات غلط داده اند بعد برای مسابقات قهرمانی دنیا تو را به سوئد می بریم.

ملی پوش اسکی ایران در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه با تکذیب نکردن مصاحبه اش از تیم ملی کنار رفته تصریح کرد: من عذرخواهی نکردم، مصاحبه ام را تکذیب هم نکردم به همین دلیل به من گفتند به مسابقات قهرمانی جهان نیا اما همه جا اعلام کردم من خودم انصراف دادم اما باید ببینید که چکار کردند که انصراف داده ام.

وی در ادامه با اشاره به مسابقات انتخابی که داشته خاطرنشان کرد: مسابقات در مارپیچ بزرگ و کوچک برگزار شد علاوه بر آن در ۸ مسابقه فیز در مجموع ۳۲ مسابقه شرکت کردم که به جزء این ها دو مسابقه مضحک دیزین هم بود. کدام ورزشکار ۳۴ مسابقه می دهد بعد می گوید به تیم ملی نمی آیم. مگر برای تفریح به سوئد می رفتم که انصراف دهم من می خواستم مصاحبه دهم. از کجا معلوم بتوانم در مسابقات  جهانی دوره های بعد که هر دو سال یکبار برگزار می شود شرکت کنم. متأسفم که یک نفر در اسکی روی حرفش نمی ایستد.

ملی پوش اسکی آلپاین ایران با بیان اینکه ورزشکاران اقرار کرده اند با کم کاری به ورزشکاری دیگر امتیاز داده اند، تصریح کرد: تمامی ورزشکاران اقرار کردند ما آرام اسکی کردیم، فدراسیون هم می داند آنها چنین کاری کرده اند اما فدراسیون می گوید این اتفاق زیر نظر آنها نبوده است مگر این بچه ها خودشان مسابقه داده اند، مگر نماینده فدراسیون جهانی نبود، من به آنها گفتم شما که می دانید تبانی شده چرا ورزشکار را محروم نکردید اما نماینده فدراسیون جهانی می گوید تا حالا این کار را انجام دادیم آب از آب تکان نخورد. نماینده فدراسیون جهانی حتی از ورزشکاران امضاء گرفته که من به او و سایر ورزشکاران تهمت تبانی زده ام.

کیادربندسری افزود: کار ناجوانمردانه کردند، من مردانگی ام را برای رفتن به یک مسابقه آن هم با این شرایط زیر سؤال نمی برم این اتفاقات برای من قابل هضم نبود.

 

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

واکنش جوکوویچ به حذف زودهنگام از تورنمنت مونته‌کارلو

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۰:۴۸

 

تنیسور شماره یک جهان دلایل خود را از شکست مقابل تنیسور شماره ۱۴ جهان در تورنمنت مونته کارلو بیان کرد.

کمانداران برای اردو فردا به چین می روند

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۰:۳۹

ملی پوشان تیراندازی با کمان ایران برای برگزاری اردو فردا راهی چین خواهند شد.

ماموران وادا دوباره از حدادی تست دوپینگ گرفتند

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۱۰:۳۶

ماموران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ یک بار دیگر از احسان حدادی تست گرفتند.

بوکس قهرمانی آسیا؛ روز شلوغ ایرانی ها با ۴ مبارز در روز دوم

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۰۱:۴۳

در دومین روز از مسابقات بوکس قهرمانی آسیا چهار ملی پوش ایرانی با حریفان مبارزه خواهند کرد.

تور ماراتن هندوستان؛ مردانی فاتح اولین مرحله

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۰۱:۱۹

ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان در نخستین مرحله تور ماراتن کراس کانتری هندوستان قهرمان شد.

اعلام استارت لیست وزنه برداری قهرمانی آسیا- سه ایرانی صدرنشین شدند

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۲۰:۱۹

استارت لیست مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ اعلام شد.

بهمن در کانادا جان سه کوهنورد معروف را گرفت

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۷:۳۳

رسانه های داخلی کانادا اعلام کردند که سقوط بهمن در منطقه کوهستان های سنگی این کشور جان سه کوهنورد سرشناس را گرفته است.

بوکس قهرمانی آسیا ؛ امیری به قهرمان المپیک باخت

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۷:۰۲

پوریا امیری نماینده وزن ۹۱ کیلوگرم تیم ملی بوکس کشورمان در نخستین مبارزه خود به مصاف قهرمان المپیک رفت اما در نهایت بازی را واگذار کرد.

کیهانی: برای کسب کرسی در آسیا کاری نیست نکرده باشم- امیدوارم در دوحه ۵ مدال بگیریم

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۴:۱۰

رئیس فدراسیون دوومیدانی ابراز امیدواری کرد که تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا بتواند تعداد مدال های کسب شده در دوره گذشته را تکرار کند.

رایزنی فدراسیون تیروکمان با رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون جهانی

۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۳:۵۳

در حاشیه برگزاری کلاس بین المللی تیروکمان در همدان، رئیس فدراسیون تیروکمان با رئیس کمیته استعدادیابی و آموزش مربیان فدراسیون جهانی تفاهمنامه همکاری منعقد کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد