کیادربندسری: چون مصاحبه‌ام را تکذیب نکردم از مسابقات جهانی حذف شدم

ملی‌پوش اسکی آلپاین ایران گفت: فدراسیون از من خواست مصاحبه‌ام را تکذیب کنم تا بتوانم به مسابقات جهانی بروم اما من این کار را انجام ندادم.

کیادربندسری: چون مصاحبه‌ام را تکذیب نکردم از مسابقات جهانی حذف شدم

به گزارش هوادار، محمد کیادربندسری درباره اظهارات باقر کلهر سرمربی اسکی آلپاین ایران، مبنی بر انصراف این ورزشکار اظهار داشت: من چند سوال از کلهر دارم اگر خسته بودم و در اردوها حضور نداشتم چطور در ۹۹ درصد مسابقات انتخابی اول شدم. یا ورزشکارانی که در اردو بودند ضعیف بودند که نتوانستند امتیاز مرا بزنند یا عملکرد کادر ضعیف بوده است. من در تاریخ ۱۲ آبان نامه نوشتم و گفتم نمی توانم به صورت مستمر در اردوها باشم که کلهر گفت اشکالی ندارد، الان چطور این بحث ها را پیش می کشند.

وی افزود: حسین ساوه شمشکی را به دلیل عدم حضور در اردوها انتخاب نکردند پس باید برای من هم همان تصمیم را می گرفتند چرا همان موقع این اتفاق نیفتاد. اینکه بگویند علی داد را حذف کردیم چیزی نشد، حسین را حذف کردیم اتفاقی نیفتاد، شما را هم حذف می کنیم چیزی نمی شود درست نیست. آنها برای نفر ششم هم بلیت گرفته بودند اما به من گفتند با رسانه ها مصاحبه کن و بگو سوء تفاهم شده و به من اطلاعات غلط داده اند بعد برای مسابقات قهرمانی دنیا تو را به سوئد می بریم.

ملی پوش اسکی ایران در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه با تکذیب نکردن مصاحبه اش از تیم ملی کنار رفته تصریح کرد: من عذرخواهی نکردم، مصاحبه ام را تکذیب هم نکردم به همین دلیل به من گفتند به مسابقات قهرمانی جهان نیا اما همه جا اعلام کردم من خودم انصراف دادم اما باید ببینید که چکار کردند که انصراف داده ام.

وی در ادامه با اشاره به مسابقات انتخابی که داشته خاطرنشان کرد: مسابقات در مارپیچ بزرگ و کوچک برگزار شد علاوه بر آن در ۸ مسابقه فیز در مجموع ۳۲ مسابقه شرکت کردم که به جزء این ها دو مسابقه مضحک دیزین هم بود. کدام ورزشکار ۳۴ مسابقه می دهد بعد می گوید به تیم ملی نمی آیم. مگر برای تفریح به سوئد می رفتم که انصراف دهم من می خواستم مصاحبه دهم. از کجا معلوم بتوانم در مسابقات  جهانی دوره های بعد که هر دو سال یکبار برگزار می شود شرکت کنم. متأسفم که یک نفر در اسکی روی حرفش نمی ایستد.

ملی پوش اسکی آلپاین ایران با بیان اینکه ورزشکاران اقرار کرده اند با کم کاری به ورزشکاری دیگر امتیاز داده اند، تصریح کرد: تمامی ورزشکاران اقرار کردند ما آرام اسکی کردیم، فدراسیون هم می داند آنها چنین کاری کرده اند اما فدراسیون می گوید این اتفاق زیر نظر آنها نبوده است مگر این بچه ها خودشان مسابقه داده اند، مگر نماینده فدراسیون جهانی نبود، من به آنها گفتم شما که می دانید تبانی شده چرا ورزشکار را محروم نکردید اما نماینده فدراسیون جهانی می گوید تا حالا این کار را انجام دادیم آب از آب تکان نخورد. نماینده فدراسیون جهانی حتی از ورزشکاران امضاء گرفته که من به او و سایر ورزشکاران تهمت تبانی زده ام.

کیادربندسری افزود: کار ناجوانمردانه کردند، من مردانگی ام را برای رفتن به یک مسابقه آن هم با این شرایط زیر سؤال نمی برم این اتفاقات برای من قابل هضم نبود.

 

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

سنگ‌نوردی قهرمانی جهان| علیپور به مدال نرسید

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۰۶

هوادار گزارش می دهد، در رقابت های سنگنوردی قهرمانی جهان، سنگنورد ایرانی در جایگاه ششم ایستاد و به مدال نرسید.

توپ‌های گلبال سرانجام از گمرک ترخیص شدند

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۲:۳۲

هوادار گزارش می دهد، توپ‌های رشته گلبال که چند ماه در گمرک مانده بود، بالاخره ترخیص شدند.

برنامه کامل و جزئیات بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۰۹:۴۸

هوادار گزارش می دهد، برنامه کامل بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو اعلام شد.

محرومیت موقت ۵ وزنه‌بردار روس

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۴:۴۷

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون جهانی وزنه‌برداری از محرومیت موقت ۵ ورزشکار روس خبر داد.

اردوی ۲۲ روزه حدادی در فنلاند و حضو ر در فینال دایموند لیگ

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۱:۴۰

هوادار گزارش می دهد، قهرمان پرتاب دیسک آسیا برای برپایی اردوی آماده سازی و حضور در فینال دایموند لیگ راهی ارپوا و کور فنلاند شد.

درخواست تفتیان برای حضور در مسابقات وُرلد چلنج

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۱:۳۷

هوادار گزارش می دهد، ملی پوش دوومیدانی کشورمان برای آماده سازی خود برای مسابقات قهرمانی جهان، درخواست حضور در ۴ مرحله ورلد چلنج را به فدراسیون داده است.

محرومیت ۵ اسکیت‌باز کره جنوبی به دلیل استفاده از الکل

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۱:۱۰

هوادار گزارش می دهد، فدراسیون اسکیت کره‌جنوبی ۵ ورزشکار را به دلیل استفاده از مشروبات الکلی محروم کرد.

فرزام: پاروهای ما فرسوده هستند/به کسب سهمیه دو نفره امیدواریم

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۰۸:۲۶

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی روئینگ ایران تاکید کرد با فرسوده بودن پاروها، ملی پوشان به قایق و پارو نیاز اساسی دارند.

تیم ملی روئینگ ایران در مسابقات کسب سهمیه المپیک اتریش شرکت نمی‌کند

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۰۸:۲۳

هوادار گزارش می دهد، تیم ملی روئینگ ایران در مسابقات جهانی و کسب سهمیه المپیک اتریش حضور نخواهد داشت.

ماموران وادا باز هم سراغ قهرمان آسیا آمدند/ حدادی: دلیل این همه آزمایش را نمی‌دانم

۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۷:۵۵

هوادار گزارش می دهد، ماموران آژانس مبارزه با دوپینگ در عرض ۲ روز از احسان حدادی ۲ بار تست گرفتند.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد