کیادربندسری: چون مصاحبه‌ام را تکذیب نکردم از مسابقات جهانی حذف شدم

ملی‌پوش اسکی آلپاین ایران گفت: فدراسیون از من خواست مصاحبه‌ام را تکذیب کنم تا بتوانم به مسابقات جهانی بروم اما من این کار را انجام ندادم.

کیادربندسری: چون مصاحبه‌ام را تکذیب نکردم از مسابقات جهانی حذف شدم

به گزارش هوادار، محمد کیادربندسری درباره اظهارات باقر کلهر سرمربی اسکی آلپاین ایران، مبنی بر انصراف این ورزشکار اظهار داشت: من چند سوال از کلهر دارم اگر خسته بودم و در اردوها حضور نداشتم چطور در ۹۹ درصد مسابقات انتخابی اول شدم. یا ورزشکارانی که در اردو بودند ضعیف بودند که نتوانستند امتیاز مرا بزنند یا عملکرد کادر ضعیف بوده است. من در تاریخ ۱۲ آبان نامه نوشتم و گفتم نمی توانم به صورت مستمر در اردوها باشم که کلهر گفت اشکالی ندارد، الان چطور این بحث ها را پیش می کشند.

وی افزود: حسین ساوه شمشکی را به دلیل عدم حضور در اردوها انتخاب نکردند پس باید برای من هم همان تصمیم را می گرفتند چرا همان موقع این اتفاق نیفتاد. اینکه بگویند علی داد را حذف کردیم چیزی نشد، حسین را حذف کردیم اتفاقی نیفتاد، شما را هم حذف می کنیم چیزی نمی شود درست نیست. آنها برای نفر ششم هم بلیت گرفته بودند اما به من گفتند با رسانه ها مصاحبه کن و بگو سوء تفاهم شده و به من اطلاعات غلط داده اند بعد برای مسابقات قهرمانی دنیا تو را به سوئد می بریم.

ملی پوش اسکی ایران در ادامه صحبت هایش با اشاره به اینکه با تکذیب نکردن مصاحبه اش از تیم ملی کنار رفته تصریح کرد: من عذرخواهی نکردم، مصاحبه ام را تکذیب هم نکردم به همین دلیل به من گفتند به مسابقات قهرمانی جهان نیا اما همه جا اعلام کردم من خودم انصراف دادم اما باید ببینید که چکار کردند که انصراف داده ام.

وی در ادامه با اشاره به مسابقات انتخابی که داشته خاطرنشان کرد: مسابقات در مارپیچ بزرگ و کوچک برگزار شد علاوه بر آن در ۸ مسابقه فیز در مجموع ۳۲ مسابقه شرکت کردم که به جزء این ها دو مسابقه مضحک دیزین هم بود. کدام ورزشکار ۳۴ مسابقه می دهد بعد می گوید به تیم ملی نمی آیم. مگر برای تفریح به سوئد می رفتم که انصراف دهم من می خواستم مصاحبه دهم. از کجا معلوم بتوانم در مسابقات  جهانی دوره های بعد که هر دو سال یکبار برگزار می شود شرکت کنم. متأسفم که یک نفر در اسکی روی حرفش نمی ایستد.

ملی پوش اسکی آلپاین ایران با بیان اینکه ورزشکاران اقرار کرده اند با کم کاری به ورزشکاری دیگر امتیاز داده اند، تصریح کرد: تمامی ورزشکاران اقرار کردند ما آرام اسکی کردیم، فدراسیون هم می داند آنها چنین کاری کرده اند اما فدراسیون می گوید این اتفاق زیر نظر آنها نبوده است مگر این بچه ها خودشان مسابقه داده اند، مگر نماینده فدراسیون جهانی نبود، من به آنها گفتم شما که می دانید تبانی شده چرا ورزشکار را محروم نکردید اما نماینده فدراسیون جهانی می گوید تا حالا این کار را انجام دادیم آب از آب تکان نخورد. نماینده فدراسیون جهانی حتی از ورزشکاران امضاء گرفته که من به او و سایر ورزشکاران تهمت تبانی زده ام.

کیادربندسری افزود: کار ناجوانمردانه کردند، من مردانگی ام را برای رفتن به یک مسابقه آن هم با این شرایط زیر سؤال نمی برم این اتفاقات برای من قابل هضم نبود.

 

 

افزودن نظر

اخبار سایر رشته‌ها

تایید صلاحیت ۶ کاندیدا- انتخابات فدراسیون قایقرانی سه شنبه با ۶ نفر

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۲۱:۴۷

صلاحیت ۶ کاندیدای ریاست فدراسیون قایقرانی تایید شد.
 

مسابقات جهانی تیراندازی؛ ملی‌پوشان تفنگ پشت خط فینال ماندند

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۹:۱۲

۳ ملی پوش تفنگ ایران در مسابقات جهانی هند نتوانستند به فینال صعود کنند.

نتایج مقدماتی کمانداران در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۹:۰۰

کمانداران کشورمان امروز در مرحله مقدماتی مسابقات کشورهای همبستگی کشورهای اسلامی به مصاف حریفان رفتند.

مرادی: در انتخابات فدراسیون قطعا شرکت می‌کنم- بهداد و علی‌حسینی خیلی زود تکلیف شان را روشن کنند

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۶:۳۵

رئیس فدراسیون وزنه برداری از ثبت نام قطعی اش در انتخابات این فدراسیون طی روزهای آینده خبر داد.

بعد از رضازاده، انوشیروانی هم برای ریاست وزنه برداری ثبت نام کرد

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۶:۰۰

کاندیداهای ریاست وزنه برداری دو روز مانده به پایان مهلت ثبت نام به هفت نفر رسید.

سلطانی‌فر: ورزشکاران باید شرایط سخت اقتصادی را تحمل کنند- هنر مدیران ورزش الان مشخص می شود

۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۳:۳۷

وزیر ورزش و جوانان گفت: شرایط ویژه اقتصادی کشور روی ورزش هم تاثیر می گذارد و ورزشکاران هم باید با درک کامل از این وضعیت، این فشار اقتصادی را تحمل کنند.

جام جهانی پاراتیراندازی؛ صعود دختران و پسران ایرانی از مرحله حذفی تپانچه خفیف ۵۰ متر

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۲۰:۰۷

پاراتیراندازان کشورمان توانستند به مرحله مقدماتی دوم تپانچه خفیف ۵۰ متر رقابت های جام جهانی العین صعود کنند.

گرندپری شمشیربازی؛ سابریست های ایرانی به جدول اصلی رسیدند

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۹:۲۸

مسابقات گرندپری شمشیربازی اسلحه سابر از امروز در قاهره آغاز و هر ۳ نماینده کشورمان به جدول اصلی راه یافتند.

ویزا ندادن به پاکستانی ها دردسرساز شد- میزبانی مسابقات جهانی از هند گرفته شد

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۵:۵۱

کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد به دلیل عدم صدور ویزا برای ورزشکاران پاکستانی جهت حضور در مسابقات جهانی تیراندازی، میزبانی رقابت های بین المللی از هند گرفته می شود.

سجادی: طراحی لباس فرم کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ را به مسابقه می‌گذاریم

۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ۱۱:۵۸

سرپرست کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو از اعلام عمومی برای طرح لباس های فرم کاروان ورزشی ایران در المپیک توکیو خبر داد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد