جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا

کی روش:الان وقت حرف زدن از کلمبیا نیست/مسئولان ورزش نخواستند من بیشتر بمانم 

سرمربی تیم ملی ایران گفت:در فوتبال شما یک حریفی را پیش‌رو دارید و آن آرزوهایی را که شما دارید، تیم حریف هم دارد و تلاش می‌کنند تا به برد برسند.

کی روش:الان وقت حرف زدن از کلمبیا نیست/مسئولان ورزش نخواستند من بیشتر بمانم 

به گزارش هوادار، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از بازی با ویتنام اظهار داشت:بازی دومان را پیش رو داریم برابر ویتنام تیمی که از کادر مربی گری خوبی برخوردار است. برای آماده سازی اش تلاش زیادی صورت گرفته است. البته ایران هم کاملا آماده است. تک تک بازیکنان آمادگی حضور در بازی را دارند و در حال جنگیدن برای حضور در یکی از جایگاه های بازی هستند و امیدواریم تیم برتر میدان باشیم و فوتبال برتری را به نسبت به ویتنام ارائه دهیم.

این تئاتر نیست فوتبال است 
وی ادامه داد: تفاوتی که بین ورزش فوتبال و صحنه تئاتر وجود دارد این است که در فوتبال باید رقابت کرد. در فوتبال شما یک حریفی را پیش رو دارید و آن آرزوهایی را که شما دارید، تیم حریف هم دارد و تلاش می کنند تا به برد برسند. خانواده، دوستان و هوادارانی دارند که از آن ها حمایت می شود. همان طور که در بازی های اول دیدم مسابقات بسیار دشواری را پیش رو داریم. تمام تیم ها بهم نزدیک هستند. تیم ویتنام از کادر فنی خوبی برخوردار است و بازیکنان صادق و متعهدی دارند. از اکتبر ۲۰۱۸ حدود ۱۳ بازی دوستانه داشتند. در یک ماه گذشته ۵ بازی دوستانه انجام دادند. بازیکنان شان صادقانه در میدان می جنگدند. ما هم تلاش می کنیم در بازی فردا تیم برتر میدان باشیم.

ما مغرور نیستیم 
کی روش در پاسخ به این پرسش که در این بازی به تفاضل گل فکر می کند؟ گفت: فکر نمی کنیم. چون ما تیم مغروی نیستیم. تیم ما از افراد فروتن شکل گرفته است. همیشه به عنوان رهبر تیم سعی کردم یک سری از مسائل اصولی را در اختیار بازیکنانم قرار دهم. تلاش ما این بوده که مسائل پایه ای خصوصا از بعد شخصیتی را به بازیکنانم خوب بیاموزم. باید همیشه به حریف احترام گذاشت. درغیر این صورت تبدیل به آدم هایی می شویم که مغرور هستند و غرور آن ها را فرا گرفته است. ما به هیچ شرطی این گونه فکر نمی کنیم. تفکر ما این است حریف هم می خواهد فوتبال بازی کند  و احترام کامل را برای حریف قائل هستیم.

توقع وینگادا وفاداری به تیم بوده است

وی درباره حضور نلو وینگادا در کنار تیم ملی ایران افزود: در طول مربی گری ام همیشه تلاش کردم افراد لایق را بیاورم تا بتوانند به تیم کمک کنند تا برنده پیروز و موفق باشیم. در طول مربی گری دوستان و متحدینی در سراسر دنیا داشتم که همیشه به من کمک کردند. این دوستان در ۸ سال گذشته بدون هیچ چشم داشتی به من کمک کردند. این بار نلو وینگادا به ما کمک خواهد کرد. از طریق همین ما بازی های دوستانه و اردوهای مختلف، همین طور استادیوم و هتل هایی برای تیم ملی هماهنگ کنند. تیم ملی که از ابعاد مالی با مشکلاتی روبه رو است و این دوستان توقعات شان وفاداری و کمک به تیم بوده است مثل آقای دکتر کریک و نلو وینگادا. خیلی خوشبختم که این دوستان را دارم که من را در راستای رسیدن به موفقیت کمک می کنند.

شجاعی رهبر تیم ماست 
سرمربی تیم ملی ایران درباره مسعود شجاعی و نیمکت نشینی اش مقابل یمن یادآور شد:اعتقاد راسخ دارم اگر می خواهیم به موفقیت برسیم، همیشه احتیاج به دو تیم داریم. یک تیم موفق درون زمین و تیمی که از تیم درون زمین حمایت کند و کارش را خارج از زمین انجام دهد. خوشبختانه کادر و دستیاران بسیار متعهدی دارم که کارشان را به نحو احسن انجام دادند. در کنار بازیکنانی مثل جواد نکونام در گذشته و مسعود شجاعی در حال حاضر که الگوی بازیکنان است و رهبر میدان بوده اند. ما یک خانواده متحد هستیم به غیر از خانواده شخصی ام این بهترین خانواده فوتبالی ام بوده است.

ویتنام به ما هشدار داد
کی روش درباره بازی با ویتنام تاکید کرد:من بازی های ویتنام را از قبل پیگری کرده ام مخصوصا بازی برابر کره شمالی و درگروه ما یکی از مدعیان اصلی است. البته ویتنام با دیسیپلین و تمرکز بالا یک فوتبال بسیار مثبت ارائه دادند. مربی بسیار خوبی دارند که در گذشته با آقای گاس هیدینگ کار کرده اند و مطمئنا دیدن بازی ویتنام برابر عراق خیلی خوب بود و هشداری بود تا برابر این تیم با تمرکز بالا ظاهر شویم.

الان وقت حرف زدن از کلمبیا نیست
وی در پاسخ به این پرسش که یک رسانه کلمبیایی مدعی شده است کخه به زودی قرارداد خود را با فدراسیون این کشور منعقد می کنید، آیا این خبر صحت دارد؟ افزود: الان زمان مناسب برای مطرح کردن این گونه صحبت ها نیست. چون من وظیفه ای دارم و باید تا بی نهایت تمرکز و انگیزه مان را در بازی مقابل عراق و ویتنام نشان دهیم. الان زمانی نیست که بخواهم در مورد مساله ای فکر کنم یا تمرکزم را برای مسائل دیگری بگذارم.

مسئولان ورزش نخواستند من بیشتر بمانم 

سرمربی تیم ملی ایران درباره قرارداد کوتاه مدت خود با تیم ملی در پایان افزود:تنها مطلبی که از آن مطمئن هستیم مسوولان فوتبال ایران با  نظارت وزرات ورزش از ماه جولای به بعد نخواستند ماندن من طولانی تر شود ولی در حال وظیفه ی دشوار و بینهایت را پیش رو داریم آن هم بازی هایی است که باید انجام دهیم. با تمرکز بالا هم روی این مساله فکر می کنیم و تاکید می کنم یکی از قوی ترین خانواده های فوتبالی هستیم. مسعود شجاعی هم اینجاست و با سابقه ای که دارد و از لحاظ اتحاد و همدلی که بین اعضای کادر و بازیکنان است، شرایط فوق العاده ای در تیم وجود دارد.در عین حال تنها مطلبی که مهم است بازی فردا ما برابر ویتنام است.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

کرانچار:کویت برابر ما انگیزه هاى متفاوتى دارد -مى خواهیم در هر دو بازى باقیمانده پیروز باشیم

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۲۱:۴۰

سرمربى تیم ملى فوتبال امید معتقد است دیدار این تیم با کویت براى هر دو تیم اهمیت ویژه اى دارد.

جام ملت های آسیا - عمان حریف ایران شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۲۱:۳۷

با صدرنشینی قطر در گروه E این تیم حریف عراق در مرحله حذفی شد.و لبنان به دلیل تفاضل گل کمتر نتوانست راهی مرحله بعد شود تا عمان حریف تیم ملی کشورمان شود.

شفر: امیدوارم وقتی به تهران برمی‌گردیم با همین آمادگی نیم فصل را شروع کنیم

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۲۰:۱۶

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: می دانم هواداران از ما حمایت می کنند و متوجه هستند که باید به بازیکنان جوان فرصت اشتباه بدهیم.

برتری آماری عمان مقابل ترکمنستان

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۹:۰۷

تیم ملی فوتبال عمان هم در آمار و هم در نتیجه عملکرد بهتری نسبت به ترکمنستان از خود نشان داد.

برنامه دیدارهای مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر فوتسال

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۸:۴۰

با برگزاری هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فوتسال، برنامه دور اول مرحله پلی آف این رقابت ها مشخص شد.

شکست استقلال مقابل نماینده رومانی در بازی دوستانه

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۸:۳۵

تیم فوتبال استقلال در اولین دیدار خود در اردوی ترکیه مقابل نماینده رومانی شکست خورد.

لیگ برتر فوتسال - اهورا در لیگ برتر ماندنی شد

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۸:۳۲

تیم فوتسال پارسیان شهر قدس با تساوی مقابل سوهان محمدسیمای قم به لیگ دسته اول فوتسال سقوط کرد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات اخیر کی‌روش

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۸:۲۹

باشگاه پرسپولیس در واکنش به ادامه دار شدن اظهارات کارلوس کی روش اطلاعیه ای را صادر کرد.

لیگ دسته اول فوتبال؛ شکست سرخپوشان و صدرنشینی گل‌گهر/ پیروزی با ارزش ملوان در شیراز

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۷:۱۵

دیدارهای هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال با شکست مس کرمان برابر گل گهر و باخت سرخپوشان برابر نماینده ارومیه همراه بود.

کرانچار: دیدار باکویت برای هر دوتیم مهم است/ ویروس به جان بازیکنانم افتاده

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ ۱۷:۱۳

سرمربی تیم فوتبال امید معتقد است دیدار این تیم با کویت در تونمنت چهارجانبه قطر برای هر دو تیم اهمیت ویژه ای دارد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد