جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا

کی روش:الان وقت حرف زدن از کلمبیا نیست/مسئولان ورزش نخواستند من بیشتر بمانم 

سرمربی تیم ملی ایران گفت:در فوتبال شما یک حریفی را پیش‌رو دارید و آن آرزوهایی را که شما دارید، تیم حریف هم دارد و تلاش می‌کنند تا به برد برسند.

کی روش:الان وقت حرف زدن از کلمبیا نیست/مسئولان ورزش نخواستند من بیشتر بمانم 

به گزارش هوادار، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از بازی با ویتنام اظهار داشت:بازی دومان را پیش رو داریم برابر ویتنام تیمی که از کادر مربی گری خوبی برخوردار است. برای آماده سازی اش تلاش زیادی صورت گرفته است. البته ایران هم کاملا آماده است. تک تک بازیکنان آمادگی حضور در بازی را دارند و در حال جنگیدن برای حضور در یکی از جایگاه های بازی هستند و امیدواریم تیم برتر میدان باشیم و فوتبال برتری را به نسبت به ویتنام ارائه دهیم.

این تئاتر نیست فوتبال است 
وی ادامه داد: تفاوتی که بین ورزش فوتبال و صحنه تئاتر وجود دارد این است که در فوتبال باید رقابت کرد. در فوتبال شما یک حریفی را پیش رو دارید و آن آرزوهایی را که شما دارید، تیم حریف هم دارد و تلاش می کنند تا به برد برسند. خانواده، دوستان و هوادارانی دارند که از آن ها حمایت می شود. همان طور که در بازی های اول دیدم مسابقات بسیار دشواری را پیش رو داریم. تمام تیم ها بهم نزدیک هستند. تیم ویتنام از کادر فنی خوبی برخوردار است و بازیکنان صادق و متعهدی دارند. از اکتبر ۲۰۱۸ حدود ۱۳ بازی دوستانه داشتند. در یک ماه گذشته ۵ بازی دوستانه انجام دادند. بازیکنان شان صادقانه در میدان می جنگدند. ما هم تلاش می کنیم در بازی فردا تیم برتر میدان باشیم.

ما مغرور نیستیم 
کی روش در پاسخ به این پرسش که در این بازی به تفاضل گل فکر می کند؟ گفت: فکر نمی کنیم. چون ما تیم مغروی نیستیم. تیم ما از افراد فروتن شکل گرفته است. همیشه به عنوان رهبر تیم سعی کردم یک سری از مسائل اصولی را در اختیار بازیکنانم قرار دهم. تلاش ما این بوده که مسائل پایه ای خصوصا از بعد شخصیتی را به بازیکنانم خوب بیاموزم. باید همیشه به حریف احترام گذاشت. درغیر این صورت تبدیل به آدم هایی می شویم که مغرور هستند و غرور آن ها را فرا گرفته است. ما به هیچ شرطی این گونه فکر نمی کنیم. تفکر ما این است حریف هم می خواهد فوتبال بازی کند  و احترام کامل را برای حریف قائل هستیم.

توقع وینگادا وفاداری به تیم بوده است

وی درباره حضور نلو وینگادا در کنار تیم ملی ایران افزود: در طول مربی گری ام همیشه تلاش کردم افراد لایق را بیاورم تا بتوانند به تیم کمک کنند تا برنده پیروز و موفق باشیم. در طول مربی گری دوستان و متحدینی در سراسر دنیا داشتم که همیشه به من کمک کردند. این دوستان در ۸ سال گذشته بدون هیچ چشم داشتی به من کمک کردند. این بار نلو وینگادا به ما کمک خواهد کرد. از طریق همین ما بازی های دوستانه و اردوهای مختلف، همین طور استادیوم و هتل هایی برای تیم ملی هماهنگ کنند. تیم ملی که از ابعاد مالی با مشکلاتی روبه رو است و این دوستان توقعات شان وفاداری و کمک به تیم بوده است مثل آقای دکتر کریک و نلو وینگادا. خیلی خوشبختم که این دوستان را دارم که من را در راستای رسیدن به موفقیت کمک می کنند.

شجاعی رهبر تیم ماست 
سرمربی تیم ملی ایران درباره مسعود شجاعی و نیمکت نشینی اش مقابل یمن یادآور شد:اعتقاد راسخ دارم اگر می خواهیم به موفقیت برسیم، همیشه احتیاج به دو تیم داریم. یک تیم موفق درون زمین و تیمی که از تیم درون زمین حمایت کند و کارش را خارج از زمین انجام دهد. خوشبختانه کادر و دستیاران بسیار متعهدی دارم که کارشان را به نحو احسن انجام دادند. در کنار بازیکنانی مثل جواد نکونام در گذشته و مسعود شجاعی در حال حاضر که الگوی بازیکنان است و رهبر میدان بوده اند. ما یک خانواده متحد هستیم به غیر از خانواده شخصی ام این بهترین خانواده فوتبالی ام بوده است.

ویتنام به ما هشدار داد
کی روش درباره بازی با ویتنام تاکید کرد:من بازی های ویتنام را از قبل پیگری کرده ام مخصوصا بازی برابر کره شمالی و درگروه ما یکی از مدعیان اصلی است. البته ویتنام با دیسیپلین و تمرکز بالا یک فوتبال بسیار مثبت ارائه دادند. مربی بسیار خوبی دارند که در گذشته با آقای گاس هیدینگ کار کرده اند و مطمئنا دیدن بازی ویتنام برابر عراق خیلی خوب بود و هشداری بود تا برابر این تیم با تمرکز بالا ظاهر شویم.

الان وقت حرف زدن از کلمبیا نیست
وی در پاسخ به این پرسش که یک رسانه کلمبیایی مدعی شده است کخه به زودی قرارداد خود را با فدراسیون این کشور منعقد می کنید، آیا این خبر صحت دارد؟ افزود: الان زمان مناسب برای مطرح کردن این گونه صحبت ها نیست. چون من وظیفه ای دارم و باید تا بی نهایت تمرکز و انگیزه مان را در بازی مقابل عراق و ویتنام نشان دهیم. الان زمانی نیست که بخواهم در مورد مساله ای فکر کنم یا تمرکزم را برای مسائل دیگری بگذارم.

مسئولان ورزش نخواستند من بیشتر بمانم 

سرمربی تیم ملی ایران درباره قرارداد کوتاه مدت خود با تیم ملی در پایان افزود:تنها مطلبی که از آن مطمئن هستیم مسوولان فوتبال ایران با  نظارت وزرات ورزش از ماه جولای به بعد نخواستند ماندن من طولانی تر شود ولی در حال وظیفه ی دشوار و بینهایت را پیش رو داریم آن هم بازی هایی است که باید انجام دهیم. با تمرکز بالا هم روی این مساله فکر می کنیم و تاکید می کنم یکی از قوی ترین خانواده های فوتبالی هستیم. مسعود شجاعی هم اینجاست و با سابقه ای که دارد و از لحاظ اتحاد و همدلی که بین اعضای کادر و بازیکنان است، شرایط فوق العاده ای در تیم وجود دارد.در عین حال تنها مطلبی که مهم است بازی فردا ما برابر ویتنام است.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

مهدی‌خانی: اگر مانند نیمه دوم بازی با یمن باشیم می‌توانیم عراق را هم شکست دهیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۲۲:۰۶

مهدی مهدی خانی، مهاجم تیم فوتبال امید ایران گفت: اگر عملکرد نیمه دوم بازی مقابل یمن را در مقابل عراق هم تکرار کنیم می توانیم این تیم را نیز شکست بدهیم.

شکاری: هیچ تیمی جلودارمان نیست/ یمن چیزی برای از دست دادن نداشت

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۲۱:۳۶

مهاجم تیم امید ایران گفت: واقعاً بازی خیلی سختی بود، برای اینکه تیم یمن در بازی گذشته شکست خورده بود و در این بازی چیزی برای از دست دادن نداشت.

کرانچار: ۹۰ دقیقه بر یمن مسلط بودیم / با حادثه دیدگان استان های گلستان و مازندران ابراز همدردی می کنیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۲۱:۰۹

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان تأکید کرد، تیمش ۹۰ دقیقه بر یمن مسلط بوده است.

مهدی‌خانی بهترین بازیکن دیدار ایران - یمن

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۲۱:۰۶

مهدی خانی برترین بازیکن ایران مقابل یمن در رقابت های فوتبال مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ در منطقه آسیا شد.

نعاش: فشار تیم امید ایران زیاد بود / ایران روی سه ضربه ایستگاهی گلزنی کرد

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۲۰:۵۵

سرمربی تیم فوتبال امید یمن گفت: بازی خوبی را دیدیم، ایران در این بازی روی ۳ ضربه ایستگاهی به گل رسید.

برتری امیدان ایران با ۳ گل مقابل یمن / دیدار با عراق شانس صعود ماست

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۲۰:۴۶

تیم امید فوتبال کشورمان در دومین دیدار خود در چارچوب مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو از سد تیم امید یمن گذشت.

شفر: تمام مربیان باید بیایند و از تماشای بازی تیم امید لذت ببرند/ ایران می تواند عراق را شکست دهد

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۲۰:۳۷

وینفرد شفر، سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال حضور مربیان در محل دیدارهای تیم فوتبال امید کشورمان را ضروری دانست.

باشگاه پرسپولیس پیش از این خواستار داور خارجی در دربی شده است

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۲۰:۲۳

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس به اظهارات یکی از مسئولان باشگاه استقلال برای استفاده از داور خارجی در دربی هشتاد و نه واکنش نشان داد.

مدافع پرسپولیس به خاطر مصدومیت تمرین را نیمه‌کاره رها کرد

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۹:۲۲

در آستانه دربی هشتاد و نه مدافع تیم پرسپولیس در اواخر تمرین امروز این تیم دچار مصدومیت شد و تمرین را نیمه کاره رها کرد.

حضور سرمربی استقلال و استقبال کمرنگ‌‌تر هواداران نسبت به بازی قبل

۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۱۸:۳۶

سرمربی تیم فوتبال استقلال برای تماشای تیم فوتبال امید کشورمان مقابل امید یمن در ورزشگاه آزادی حاضر شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد