گل‌محمدی: ماشین سازی با مهاجری متحول شده

هوادار گزارش می دهد- یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده مشهد که فردا باید تیمش را مقابل سبزپوشان تبریز به میدان بفرستد معتقد است ماشین سازی با آمدن مهاجری متحول شده است.

گل‌محمدی: ماشین سازی با مهاجری متحول شده

به گزارش هوادار- یحیی گل محمدی سرمربی پدیده مشهد که هفته گذشته تیمش با شکست مقابل سپاهان صدر جدول را از دست داد، حالا به دنبال جبران آن نتیجه مقابل ماشین سازی تبریز است. گل محمدی درباره بازی با ماشین سازی می گوید: «بازی فردا مثل بازی های گذشته مان حساس و خیلی مهم است. مقابل تیمی بازی داریم که با آمدن آقای مهاجری در آن تحول ایجاد شده و بازی های خوبی از این تیم شاهد بودیم.»

گل محمدی درباره ماشین سازی تبریز هم ادامه می دهد: «ماشین سازی از تیم هایی است که اگر جلوی آنها تمرکز نداشته باشیم می توانند خطرساز باشند و موقعیت ایجاد کنند. بازیکنان ما فردا باید با تمرکز بالا و با گذاشتن انرژی زیاد بتوانند حریف را شکست دهند. کار سختی داریم و چیزی که برای ما مهم است ۳ امتیاز بازی فردا است و با توجه به وضعیت مان در جدول این ۳ امتیاز خیلی برای مهم و حیاتی است. امیدوارم کارهایی که در تمرینات انجام دادیم و روی نقاط ضعف و قوت ماشین سازی کار کردیم بازیکنان بتوانند از وظایفی که به آنها محول شده بر بیایند. امیدوارم شاهد بازی خوبی باشیم و هواداران ما از بازی لذت ببرند و با دست پر از استادیوم خارج شوند.»

سرمربی تیم پدیده درباره محروم و مصدوم تیمش در بازی برابر ماشین سازی می گوید: «در بازی فردا ۲ بازیکن مصدوم داریم ولی محرومی نداریم.»

یحیی گل محمدی درباره شکست هفته پیش پدیده برابر سپاهان توضیح می دهد: «مقابل سپاهان شکست خوردیم ولی عدالت رعایت نشد. بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و از باخت مان ناراحت نیستیم و باید از این بازی درس بگیریم و نقاط ضعفمان را پوشش دهیم. اگر از بازی با سپاهان درس بگیریم ارزش آن از برد هم بیشتر است. خوشحالم که بازی خوبی انجام دادیم و تماشاگران ما هم از بازی مان لذت بردند ولی این زیبا بازی کردن را دوست داریم همراه با نتیجه باشد تا بتوانیم خودمان را به عنوان تیم های بالای جدول همچنان حفظ کنیم و امیدوارم در ادامه این اتفاق بیفتد. بازی با سپاهان گذشته است و نمی خواهیم بیشتر از این درباره این دیدار صحبت کنیم. در هر صورت آنهایی که فوتبال را می فهمند، به خاطر بازی زیبایی که انجام دادیم به ما تبریک گفتند. در هر صورت به بازی زیبا امتیاز نمی دهند، ما در بازی با سپاهان موقعیت های خوبی هم داشتیم ولی تبدیل به گل نشد. یکی از بازی های فنی بود و ما بالای ۶۰۰ پاس ارزشمند دادیم و اکثر پاس هایمان در زمین حریف بود و این نشان دهنده این است که بازیکنان ما به یک بلوغ تاکتیکی خوبی رسیدند.»

سرمربی پدیده درباره مشکلات تیمش که دیگر به اتفاقی تکراری تبدیل شده، می گوید: «با شرایطی که ما داریم شاید یک مقدار مغایرت داشته باشد که در صدر جدول حضور داشته باشیم. در کنفرانس های قبلی هم گفتم ما باید توقع مان اندازه امکانات مان باشد. ما در شرایطی قرار گرفتیم و توانسته ایم نتایج خوبی با کمک هواداران و اراده خوبی که بازیکنان مان برای بردن دارند، بگیریم. باید واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم، ما در زمین تمرین مشکل داریم و صحبت هایی کردیم که بتوانیم محل تمرین مان را تغییر دهیم ولی هنوز این مشکلات رفع نشده  و امکانات مان در حد یک تیم لیگ برتری نیست، حتی الان مشکل توپ داریم و نمی دانم این مشکل از طرف سازمان لیگ است یا از کدام ارگان است. توپ هایی که الان در اختیار داریم استفاده شده است و برای تمرین هم مناسب نیست چه برسد که برای مسابقات استفاده کنیم. انگیزه ای که ما داریم و اعتماد به نفسی که به دست آوردیم بیشترش به خاطر حضور پرشور و شوق هواداران مان است و امیدوارم این شوق در بازی فردا بیشتر شود با توجه به اینکه بازی رایگان شده است. انشالله یک روزی برسد که استادیوم را چه در وسط هفته و چه در روزهای تعطیل پر ببینیم و این بهترین اتفاقی است که می تواند برای فوتبال مشهد بیفتد.»

یحیی گل محمدی در رابطه با شرایط محمدرضا خلعتبری هم توضیح می دهد: «محمدرضا خلعتبری متاسفانه ۲-۳ هفته پیش آسیب دیدگی داشت حتی در بازی تدارکاتی ما هم غایب بود و در حال حاضر با توجه به مصدومیتی که داشت یک مقدار از شرایط جسمانی  مناسب به دور است. ولی محمدرضا خلعتبری را همه دوست داریم و او مغز تیم ما است و به ما خیلی کمک کرده است و صددرصد حضورش برای ما ارزشمند است و سعی می کنیم او را به شرایط خوبش برگردانیم تا مثل گذشته به تیم و هواداران مان خدمت کند.»

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

ملی پوش فوتسال به سوگ نشست

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۵۵

هوادار گزارش می دهد، دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ایران در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست.

توضیحات دبیر هیئت فوتبال استان تهران درباره انتخابات ریاست این هیئت

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۲۳

هوادار گزارش می دهد، دبیر هیئت فوتبال استان تهران توضیحاتی درخصوص انتخابات ریاست این نهاد ارائه کرد.

درگیری خطیر در باشگاه استقلال بعد از مطرح شدن مسائل مالی/ذیحساب باشگاه قهر کرد و رفت!

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۱۸

هوادار گزارش می دهد، معاون باشگاه استقلال امروز برای مشخص شدن تکلیف خانه اجاره‌ای که در اختیار وی بوده و همچنین روشن شدن برخی از پرونده‌های مالی در محل این باشگاه حاضر اما اواسط این جلسه به...

وضعیت نوراللهی با پرسپولیس مشخص نشد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۶:۱۶

هوادار گزارش می دهد، در فاصله کمتر از یک هفته تا آغاز مسابقات لیگ برتر وضعیت بازیکن شماره ۸ تیم پرسپولیس با این باشگاه هنوز به صورت کامل مشخص نشده است.

کالدرون قراردادش را با پرسپولیس ثبت کرد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۲۸

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قراردادش را با این تیم ثبت کرد.

پس از توافق نهایی با مهاجم پرویی؛ تراکتوری‌ها به دنبال مذاکره با یک مهاجم دیگر هستند

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۲۷

هوادار گزارش می دهد، باشگاه تراکتور تبریز پس از توافق نهایی با یک مهاجم پرویی به دنبال جذب یک بازیکن دیگر است.
 

پیام ویلموتس به مناسبت آغاز فصل جدید لیگ برتر؛ چشم های تیم ملی باز خواهد بود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۰۹

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم ملی، در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر ایران پیامی را منتشر کرد.

مربی پرسپولیس در هیات فوتبال حاضر نشد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۰۵

هوادار گزارش می دهد، مربی تیم پرسپولیس امروز همراه با سایر مربیان این تیم در هیات فوتبال حاضر نشد.

اردوی ساحلی بازان ایران از فردا آغاز می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۳:۵۹

هوادار گزارش می دهد، بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از فردا مرحله جدید اردوی خودشان را آغاز می‌کنند.

باشگاه استقلال محکوم به پرداخت حق رشد اسماعیلی به فجر سپاسی شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۳:۵۵

هوادار گزارش می دهد، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاههای مورد شکایت اعلام کرد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد