گل محمدی: صحبتی از استعفا نکردم/ مربیگری در پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:به هیچ وجه واژه استعفا در مصاحبه من نبوده، کار کردن و مربیگری کردن برای پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است و من هیچ وقت چنین صحبتی نکردم.

گل محمدی: صحبتی از استعفا نکردم/ مربیگری در پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است

به گزارش هوادار، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان اظهار داشت: هر بازی که می‌گذرد و به انتهای لیگ نزدیک می‌شویم حساسیت بازی‌ها بیشتر می‌شود. با توجه به شرایطی که در جدول داریم و همچنین وضعیت تیم فولاد فکر می‌کنم هر دو تیم برای کسب سه امتیاز انگیزه‌های زیادی داشته باشند.

وی افزود: می‌دانیم بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود، زیرا فولاد یکی از تیم‌های خوب لیگ ماست و فکر می‌کنم در ۵ بازی اخیرش به پیروزی رسیده، این موضوع نشان می‌دهد تیم با کیفیتی است و سرعت خیلی خوبی دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی زیبایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاهد خواهیم بود و ان‌شاءالله که بتوانیم از میزبانی خودمان خوب استفاده کنیم. هدف ما کسب ۳ امتیاز است و امیدوارم بتوانیم این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دهیم. خیلی دوست داریم هر چه سریع‌تر به قهرمانی‌ نزدیک و نزدیک‌تر شویم. امیدوارم بازی خوبی باشد هر چند هواداران ما در ورزشگاه نیستند. خیلی دوست داشتیم بازی با فولاد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با حضور هواداران برگزار کنیم، اما این اتفاقات افتاد و ما از این نعمت بزرگ محروم هستیم. ان‌شاءالله بتوانیم فردا بازی خوبی انجام دهیم.

گل‌محمدی در باره این که با توجه به پایان آسیب‌دیدگی وحید امیری،‌محمد نادری و امید عالیشاه آیا احتمال ثابت بازی کردن آنها مقابل فولاد وجود دارد یا خیر، توضیح داد: این ۳ بازیکن به تازگی تمریناتشان را‌‌‌‌‌‌‌‌ با پرسپولیس شروع کرده‌اند اما فکر می‌کنم به آمادگی صد درصدی نرسیده‌اند و به تمرینات گروهی تیم اضافه شدند.

وی در باره این که در بازی قبلی پرسپولیس هم فهرست ۱۸ نفره این تیم تکمیل نبود، توضیح داد: به دلیل آسیب‌دیدگی ۶-۵ بازیکن فهرست تیم ما در بازی با ماشین سازی تکمیل نشد. کریستین اوساگونا هم تاکنون نتوانسته به ایران برگردد. کمال کامیابی نیا بازیکن محروم ما هم در آن بازی بود. عالیشاه، نادری و امیری هم مصدوم بودند. محسن ربیع‌خواه هم مصدوم بود. ۸-۷ بازیکن خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار نداشتیم و با بازیکنان جوانمان در این بازی شرکت کردیم و خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر می‌کنم ماشین سازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره این که آیا تهدید وی به استعفا جدی است، تصریح کرد: من در آن مصاحبه به هیچ وجه اسم استعفا نیاوردم و چنین صحبتی مطرح نشد. متاسفانه این موضوع برداشت مصاحبه کننده بوده، پس از مصاحبه به وی زنگ زدم، چنین خبری که من تهدید به استعفا کرده‌ام بردارد و این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم انجام داد.

گل‌محمدی تصریح کرد: به هیچ وجه واژه استعفا در مصاحبه من نبوده، کار کردن و مربیگری کردن برای پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است و من هیچ وقت چنین صحبتی نکردم. 

وی درباره اظهارات اخیر گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس مبنی بر اینکه بازیکنانم نشان دادن با هر مربی توانایی رسیدن به قهرمانی را دارند، گفت: در اینکه بازیکنان خیلی خوبی داریم، شکی وجود ندارد. آنها قهرمان تربیت شده‌اند و قهرمانی در خونشان است. ما هم سهم کوچکی در این وسط داشتیم. برای صحبت‌های کالدرون ارزش قائل هستم و نمی‌توانم نسبت به این صحبت‌ها نظر بدهم. 

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: هر مربی ایده خودش را دارد و بازیکنان هم اصلی‌ترین فاکتور باشگاه هستند که با جنگیدن و مبارزه کردن تیم را به موفقیت می‌رسانند. شکی وجود ندارد که ما بازیکنان خوبی داریم. 

گل‌محمدی در باره زمان قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس بیان کرد: این موضوع بستگی به نتایج بازی‌های خودمان دارد و برای همین برای رسیدن به پیروزی در هر بازی تمرکز می‌کنیم. اما با توجه به وضعیت جدول فکر می‌کنم اگر دو برد دیگر کسب کنیم قهرمانی ما مسجل می‌شود. اگر فولاد و نفت مسجد سلیمان را شکست دهیم قطعا قهرمان می‌شویم. 

وی در باره دیدارهای باقیمانده لیگ قهرمانان آسیا که به احتمال زیاد در قطر برگزار می‌شود، اظهار داشت: آخرین صحبتی که در باره لیگ قهرمانان شده است، این بوده که از ۲۴ شهریور تا ۱۲ مهرماه دیدارهای باقیمانده این مسابقات به شکل متمرکز در قطر برگزار شود. حال باید برنامه‌ریزی خوبی انجام دهیم، پس از پایان لیگ دو هفته بیشتر فرصت نداریم که این موضوع کار ما را سخت می‌کند. در این زمان کوتاه باید هم به تیم استراحت بدهیم و هم در نقل و انتقالات شرکت کنیم. فکر می‌کنم واقعا شرایط سختی را باید تحمل کنیم و با توجه به وضعیت آب و هوایی و گرمای قطر باید برنامه ریزی خیلی فشرده‌ای را مدنظر قرار دهیم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

رسول‌پناه: بخشی از طلب برانکو پرداخت شده و کارمزدش را هم داده‌ایم/ خودم از نهادهای امنیتی خواستم به فساد ورود کنند

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۵:۳۴

هوادار گزارش می دهد، سرپرست پرسپولیس گفت: از روز اولی که به باشگاه آمدم، بحث فساد را مطرح کردم و گزارشی در این زمینه به نهادهای امنیتی داده و از آنها خواستم که به این قضایا ورود کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس بازداشت مدیرش را تائید کرد

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۵:۱۲

هوادار گزارش می دهد، سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد فرد بازداشت شده مربوط به یکی از مدیران این باشگاه است.

جلسه معارفه مدیر فنی تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه ملت

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۴:۱۰

هوادار گزارش می دهد، مراسم معارفه مدیرفنی جدید تیم فوتبال ذوب آهن با حضور مسئولان این باشگاه برگزار شد.

غایبان استقلال برای سفر به مشهد مشخص شدند

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۴:۰۳

هوادار گزارش می دهد، سرمربی تیم فوتبال استقلال نفرات مد نظر خود برای سفر به مشهد را معرفی کرد.

زمان نشست خبری سرمربیان پرسپولیس و ذوب آهن اعلام شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۳:۴۷

هوادار گزارش می دهد، زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان اعلام شد.

باشگاه تراکتور: استعفای الهامی شایعه است/ حاشیه سازان می خواهند تمرکز تراکتور را از بین ببرند

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۲:۵۶

هوادار گزارش می دهد، مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور گفت: الهامی به دلیل بیماری مادرش به تهران آمده و یک روز در تمرین تیم ما غیبت داشت اما استعفای وی کذب است.

شهرخودرو با ۲ غایب مقابل استقلال/ جعفری به بازی فردا می‌رسد

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۲:۵۳

هوادار گزارش می دهد، تیم فوتبال شهرخودرو فردا با ۲ غایب به مصاف تیم فوتبال استقلال خواهد رفت.

رضاییان در تیم منتخب هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۲:۵۱

هوادار گزارش می دهد، شبکه الکاس قطر مدافع ایرانی الشحانیه را در ترکیب تیم منتخب هفته نوزدهم لیگ ستارگان قرار داد.

زمان نشست خبری شهرخودرو و استقلال مشخص شد

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۲:۰۲

هوادار گزارش می دهد، نشست خبری مربیان تیم‌های شهرخودرو و استقلال امروز در مشهد برگزار خواهد شد.

وکیل برانکو: بانک‌های عمان بسته است اما می‌توان پول را انتقال داد/ منتظر پرداخت طلب وی هستیم

۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۱:۳۴

هوادار گزارش می دهد، دارو بوسیچ گفت: پرسپولیس بخشی از طلب زلاتکو و ایگور را از طریق بانک‌های عمان پرداخت کرده و مشکلی برای پرداخت پول برانکو از این طریق ندارد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد