شب قبل از بازی عباس زاده بخشیده، بازیکن ما محروم می شود!

یزدی:نکونام با آن سابقه بازی ملی به دنبال فنی بازی کردن نیست

داریوش یزدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از شکست تیمش مقابل نساجی مازندران ابراز تأسف کرد.

 یزدی:نکونام با آن سابقه بازی ملی به دنبال فنی بازی کردن نیست

به گزارش هوادار، داریوش یزدی پس از شکست تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: فکر می کنم باید خیلی ناراحت باشم، چون تیمم بازنده بازی بود. خوشحالم بابت حضور تماشاگران نساجی. باید به این هواداران افتخار کنیم. حضور این تماشاگران برای تیم، نتیجه می آورد. درباره مسائل فنی صحبت نمی کنم.

وی افزود: نساجی با این تماشاگر باید ۵ بر صفر از حریف جلو باشد ولی مربی این تیم که ۱۰۰ بازی ملی دارد اصلا دنبال فنی بازی کردن نیست!متأسفانه جواد نکونام با آن همه بازی ملی به دنبال کار فنی نبود و به توپ جمع کن ها خط می داد تا برای بازی مشکل درست کنند. من دوست داشتم و آرزو داشتم در تیمی کار کنم که چنین تماشاگرانی داشته باشد و در تیمی مثل نساجی اصلا نیازی نیست که کار کنید، چون خود این تماشاگران توپ را به درون دروازه حریف هل می دهند.

وی افزود: در فوتبال ما اتفاقات خوبی نمی افتد و اگر بیفتد باید تعجب کرد. شب بازی، بازیکن تیم من را محروم کردند و به جایش بازیکن محروم تیم حریف را می بخشند. این شاید از بی عرضگی ما باشد ولی از ابتدای بازی امروز نماینده فدراسیون روی اعصاب بازیکنان ما بود. آقایان هنوز بازی شروع نشده، ما را تهدید کردند که گزارش می کنیم بازیکنتان محروم شود. ناظر فدراسیون به نام پورهادی باید بداند وظیفه ای بر هم زدن نظم نیست بلکه او باید بیاید و اجازه بدهد تیم ها فوتبال بازی کنند.

سرمربی استقلال خوزستان تأکید کرد: ما امروز علی رغم اینکه تیم برتر بازی بودیم، بازی را باختیم. نساجی یک یار کمتر داشت اما ۲۰ یار اضافه تر! نساجی در فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و کنار زمین ۲۰ نفر اضافه داشت. آنها مرتب روی تیم داوری فشار می آوردند، همین اکرامی داور چهارم بازی ما و پارس جنوبی بود که باعث شد بازیکن تیم من اخراج شود. حتی کمیته داوران هم روی اشتباه تأثیرگذار این داور اعتراض داشت ولی با همه این ذهنیت ها این داور را امروز برای ما می گذارند و طوری کار را چیدند که ما ببازیم. اینها از بی کسی تیم ما در فدراسیون است.

یزدی ادامه داد: از نکونام با ۱۷۶ بازی ملی انتظار دارم یک حرکت مثبت ارائه کند، او در اروپا بازی کرده و شاید به حرف هایی که من می زنم اعتراض کند و ناراحت شود اما با وجود بازی کردنش در اروپا در کشورهای عربی باقی مانده است. کجای اروپا این گونه وقت می کشند و به بازیکنان می گویند وقت تلف کن؟ آیا او از فوتبال اروپا چیزی برای ما آورده است؟ من این حرف ها را می زنم و به نکونام که از من از لحاظ سنی کوچک تر هم هست توصیه می کنم مقابل تیم های دیگر فنی پیروز شود نه غیر اصولی.

سرمربی استقلال خوزستان افزود: به مردم خوب قائم شهر تبریک می گویم و معتقدم بیشترین هوادار شهرستانی در ایران متعلق به نساجی است. حتی معتقدم آنها از تراکتورسازی هم بیشتر تماشاگر دارند. در تبریز در شهرهای اطرافش به ورزشگاه یادگار امام نمی روند ولی در قائم شهر به خاطر بعد کم مسافت هواداران مازندرانی از نساجی حمایت می کند که این موضوع شرایط را برای حریفان سخت می کند.

وی در پاسخ به این پرسش  که استقلال خوزستان در ۵ بازی آخر خود ۴ شکست و یک تساوی داشته و آیا در آن بازی ها هم داور مقصر بوده است، گفت: شما شک نکنید که داور مقصر بود. در بازی با تراکتورسازی یک پنالتی علیه تیم ما گرفته شد که جریان بازی را به سود حریف تغییر داد. در جام حذفی مقابل نفت آبادان داور سه پنالتی گرفت که دو تایش اشتباه بود. در پارس جنوبی هم ما بازی را واگذار کردیم ولی باز هم در آنجا داوری تأثیر داشت. امروز هم روی صحنه ای که گل اول را خوردیم خطا اتفاق افتاده بود.

یزدی در پاسخ به این پرسش که چرا در مورد داوری های نساجی صحبت می کنید که یزدی پاسخ داد: تعجب می کنم که این حرف را زدید من در مورد اتفاقات تیم خودم و نساجی صحبت کردم. مقابل این تیم حداقل ۶ موقعیت خوب داشتیم و ضمن احترام به هواداران نساجی حقمان باخت نبود.

وی تأکید کرد: مدیریت باشگاه ما در تلاش است تا شرایط را فراهم کند اما حداقل ها هم برای ما فراهم نیست. مثلا در سرما ما باید گرمکن داشته باشیم اما امروز نداشتیم، شاید در شان من نباشد در مورد گرمکن صحبت کنم اما تلاش های مدیران باشگاه به حداقل ها هم ختم نشده است.

یزدی ادامه داد: ما ۵ ملی پوش در تیم امید داریم و ۶ بازیکن جوان دیگر که قراردادی ۳۰ میلیونی دارند. همه این جوانمان آینده های اصلی این فوتبال هستند اما اینها دلیل نمی شود که ببازیم. یکسری مشکلات هم بر سر راه ما قرار داده شده که فکر می کنم فدراسیون فوتبال باید در این زمینه ورود کند. من در کمیته داوران که باید الگویش عدالت حضرت علی باشد، عدالت محوری ندیدم. در مورد آرای انضباطی هم همین طور، چطور شب بازی، بازیکن ما را محروم کرده و بازیکن آنها را می بخشند. خدا را شکر می کنم که در فدراسیون فوتبال (البته اگر همتی وجود داشته باشد) یک اتفاقاتی در حال رخ دادن است که بساط این کارها برچیده شود.

سرمربی استقلال خوزستان تأکید کرد: با این روند من چطور می توانم داشته های فنی را به تیمم منتقل کنم؟ مگر اختلاف بین تیم من و نساجی چقدر است که این گونه شرایط برایمان نامساعد می شود. با گرفتن دو خطا جریان یک بازی به طور کل عوض می شود. البته من باز هم تأکید می کنم برای حرف هایم مستندات داریم و اگر لازم باشد فیلم اشتباهات داوری را ارائه خواهیم کرد. در پایان هم بگویم امروز سه بازیکن غیر تخصصی را در پست های مختلف به بازی فرستادم، درحالی که اصلا یاری برای آن پست ها نداشتم.

یزدی در پایان گفت: شما از من سؤال پرسیدید اما حواستان جای دیگر است. بهتر است دیگر حرفی نزنم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

کرانچار: برای گل شدن توپ‌هایمان بخت یارمان نبود

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۱:۴۱

سرمربی تیم فوتبال امید گفت: برای گل شدن توپ هایمان بخت یارمان نبود.

شفر: نورافکن لیدر تیم امید بود/ فغانی بهترین داور آسیا است

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۱:۳۹

سرمربی استقلال گفت: نورافکن لیدر تیم امید بود و بازی خوبی از خود نشان داد.

تاج: این تیم امید بهترین تیم آسیا است/به موقع نام سرمربی تیم بزرگسالان را اعلام می‌کنیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۱:۲۱

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: این تیم امید بهترین تیم آسیا است و من فکر می کنم که امیدها صعود می کنند.

تساوى امیدهاى ایران و عراق

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۱:۱۱

تیم ملى فوتبال امید ایران در سومین دیدار مرحله انتخابى المپیک برابر عراق قرار گرفت و این دیدار بدون گل به پایان رسید.

بیرانوند: اگر برانکو اجازه می‌داد خودم را به پلدختر می‌رساندم/صحبت‌هایم با شفر دوستانه بود

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۰:۳۰

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برنده دربی می تواند روند رو به جلوی خودش را حفظ کند.

حضور شفر در ورزشگاه/ اعتراض کرانچار به زمین خوردن عراقی‌ها

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۲۰:۱۴

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچون دیدار تیم امید مقابل یمن در بازی امروز هم در ورزشگاه آزادی حاضر شد.

قلعه نویی: ما تنبیه شدیم/ سپاهانیم و همیشه به ما ظلم می شود

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۸:۳۶

سرمربی سپاهان گفت: وقتی از موقعیت های خود در فوتبال استفاده نکنید، تنبیه می شوید.

منصوریان: قلعه نویی را فوق العاده دوست دارم/ اگر پنالتی سپاهان گل می شد باز هم به داور احترام می گذاشتیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۸:۱۹

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: کیفیت بازی در دو نیمه متفاوت بود و می دانستیم سپاهانی ها کار فیزیکی انجام می دهند.

ترکیب تیم المپیک ایران اعلام شد

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۸:۱۳

ترکیب تیم ملى فوتبال امید ایران در آستانه سومین دیدار مرحله مقدماتى المپیک برابر عراق اعلام شد.

کرانچار:عراق می تواند هر تیمی را غافلگیر کند/ تلاش می کنیم به عنوان تیم اول صعود کنیم

۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۸:۰۹

سرمربی تیم ملی امید ایران گفت: عراقی را پیش رو داریم که می تواند هر تیمی را غافلگیر کند اما این اجازه را به آنها نمی دهیم.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد