شب قبل از بازی عباس زاده بخشیده، بازیکن ما محروم می شود!

یزدی:نکونام با آن سابقه بازی ملی به دنبال فنی بازی کردن نیست

داریوش یزدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از شکست تیمش مقابل نساجی مازندران ابراز تأسف کرد.

 یزدی:نکونام با آن سابقه بازی ملی به دنبال فنی بازی کردن نیست

به گزارش هوادار، داریوش یزدی پس از شکست تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: فکر می کنم باید خیلی ناراحت باشم، چون تیمم بازنده بازی بود. خوشحالم بابت حضور تماشاگران نساجی. باید به این هواداران افتخار کنیم. حضور این تماشاگران برای تیم، نتیجه می آورد. درباره مسائل فنی صحبت نمی کنم.

وی افزود: نساجی با این تماشاگر باید ۵ بر صفر از حریف جلو باشد ولی مربی این تیم که ۱۰۰ بازی ملی دارد اصلا دنبال فنی بازی کردن نیست!متأسفانه جواد نکونام با آن همه بازی ملی به دنبال کار فنی نبود و به توپ جمع کن ها خط می داد تا برای بازی مشکل درست کنند. من دوست داشتم و آرزو داشتم در تیمی کار کنم که چنین تماشاگرانی داشته باشد و در تیمی مثل نساجی اصلا نیازی نیست که کار کنید، چون خود این تماشاگران توپ را به درون دروازه حریف هل می دهند.

وی افزود: در فوتبال ما اتفاقات خوبی نمی افتد و اگر بیفتد باید تعجب کرد. شب بازی، بازیکن تیم من را محروم کردند و به جایش بازیکن محروم تیم حریف را می بخشند. این شاید از بی عرضگی ما باشد ولی از ابتدای بازی امروز نماینده فدراسیون روی اعصاب بازیکنان ما بود. آقایان هنوز بازی شروع نشده، ما را تهدید کردند که گزارش می کنیم بازیکنتان محروم شود. ناظر فدراسیون به نام پورهادی باید بداند وظیفه ای بر هم زدن نظم نیست بلکه او باید بیاید و اجازه بدهد تیم ها فوتبال بازی کنند.

سرمربی استقلال خوزستان تأکید کرد: ما امروز علی رغم اینکه تیم برتر بازی بودیم، بازی را باختیم. نساجی یک یار کمتر داشت اما ۲۰ یار اضافه تر! نساجی در فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و کنار زمین ۲۰ نفر اضافه داشت. آنها مرتب روی تیم داوری فشار می آوردند، همین اکرامی داور چهارم بازی ما و پارس جنوبی بود که باعث شد بازیکن تیم من اخراج شود. حتی کمیته داوران هم روی اشتباه تأثیرگذار این داور اعتراض داشت ولی با همه این ذهنیت ها این داور را امروز برای ما می گذارند و طوری کار را چیدند که ما ببازیم. اینها از بی کسی تیم ما در فدراسیون است.

یزدی ادامه داد: از نکونام با ۱۷۶ بازی ملی انتظار دارم یک حرکت مثبت ارائه کند، او در اروپا بازی کرده و شاید به حرف هایی که من می زنم اعتراض کند و ناراحت شود اما با وجود بازی کردنش در اروپا در کشورهای عربی باقی مانده است. کجای اروپا این گونه وقت می کشند و به بازیکنان می گویند وقت تلف کن؟ آیا او از فوتبال اروپا چیزی برای ما آورده است؟ من این حرف ها را می زنم و به نکونام که از من از لحاظ سنی کوچک تر هم هست توصیه می کنم مقابل تیم های دیگر فنی پیروز شود نه غیر اصولی.

سرمربی استقلال خوزستان افزود: به مردم خوب قائم شهر تبریک می گویم و معتقدم بیشترین هوادار شهرستانی در ایران متعلق به نساجی است. حتی معتقدم آنها از تراکتورسازی هم بیشتر تماشاگر دارند. در تبریز در شهرهای اطرافش به ورزشگاه یادگار امام نمی روند ولی در قائم شهر به خاطر بعد کم مسافت هواداران مازندرانی از نساجی حمایت می کند که این موضوع شرایط را برای حریفان سخت می کند.

وی در پاسخ به این پرسش  که استقلال خوزستان در ۵ بازی آخر خود ۴ شکست و یک تساوی داشته و آیا در آن بازی ها هم داور مقصر بوده است، گفت: شما شک نکنید که داور مقصر بود. در بازی با تراکتورسازی یک پنالتی علیه تیم ما گرفته شد که جریان بازی را به سود حریف تغییر داد. در جام حذفی مقابل نفت آبادان داور سه پنالتی گرفت که دو تایش اشتباه بود. در پارس جنوبی هم ما بازی را واگذار کردیم ولی باز هم در آنجا داوری تأثیر داشت. امروز هم روی صحنه ای که گل اول را خوردیم خطا اتفاق افتاده بود.

یزدی در پاسخ به این پرسش که چرا در مورد داوری های نساجی صحبت می کنید که یزدی پاسخ داد: تعجب می کنم که این حرف را زدید من در مورد اتفاقات تیم خودم و نساجی صحبت کردم. مقابل این تیم حداقل ۶ موقعیت خوب داشتیم و ضمن احترام به هواداران نساجی حقمان باخت نبود.

وی تأکید کرد: مدیریت باشگاه ما در تلاش است تا شرایط را فراهم کند اما حداقل ها هم برای ما فراهم نیست. مثلا در سرما ما باید گرمکن داشته باشیم اما امروز نداشتیم، شاید در شان من نباشد در مورد گرمکن صحبت کنم اما تلاش های مدیران باشگاه به حداقل ها هم ختم نشده است.

یزدی ادامه داد: ما ۵ ملی پوش در تیم امید داریم و ۶ بازیکن جوان دیگر که قراردادی ۳۰ میلیونی دارند. همه این جوانمان آینده های اصلی این فوتبال هستند اما اینها دلیل نمی شود که ببازیم. یکسری مشکلات هم بر سر راه ما قرار داده شده که فکر می کنم فدراسیون فوتبال باید در این زمینه ورود کند. من در کمیته داوران که باید الگویش عدالت حضرت علی باشد، عدالت محوری ندیدم. در مورد آرای انضباطی هم همین طور، چطور شب بازی، بازیکن ما را محروم کرده و بازیکن آنها را می بخشند. خدا را شکر می کنم که در فدراسیون فوتبال (البته اگر همتی وجود داشته باشد) یک اتفاقاتی در حال رخ دادن است که بساط این کارها برچیده شود.

سرمربی استقلال خوزستان تأکید کرد: با این روند من چطور می توانم داشته های فنی را به تیمم منتقل کنم؟ مگر اختلاف بین تیم من و نساجی چقدر است که این گونه شرایط برایمان نامساعد می شود. با گرفتن دو خطا جریان یک بازی به طور کل عوض می شود. البته من باز هم تأکید می کنم برای حرف هایم مستندات داریم و اگر لازم باشد فیلم اشتباهات داوری را ارائه خواهیم کرد. در پایان هم بگویم امروز سه بازیکن غیر تخصصی را در پست های مختلف به بازی فرستادم، درحالی که اصلا یاری برای آن پست ها نداشتم.

یزدی در پایان گفت: شما از من سؤال پرسیدید اما حواستان جای دیگر است. بهتر است دیگر حرفی نزنم.

افزودن نظر

اخبار فوتبال ایران

واکنش مدیر تیم فوتبال السد به همگروهی با پرسپولیس و الاهلی

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۴:۵۱

هوادار گزارش می دهد- عبدالله البریک مدیر تیم فوتبال السد نسبت به همگروهی با تیم های پرسپولیس و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ واکنش نشان داد.

حریفان پرسپولیس در آسیا مشخص شدند

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۴:۳۹

هوادار گزارش می دهد- برنامه بازی های تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.

فریسات: باید تلاش کنیم فولاد به جایگاه اصلی اش برگردد

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۴:۳۰

هوادار گزارش می دهد- عزیز فریسات سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: همه می دانند که من سرباز و بزرگ شده باشگاه هستم، ما باید تلاش کنیم تا فولاد را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.

برانکو: پرسپولیس در گروه دشواری قرار گرفت - نوع قرعه‌کشی آسیا برایم عجیب است

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۲۸

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در گروه بسیار دشواری قرار گرفتیم اما ما پرسپولیس هستیم و از هیچ چیزی نمی ترسیم.

مجید جلالی: با توجه به شرایطی که در بازی‌های اخیر داشتیم بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۲۴

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: با توجه به شرایطی که در بازی های اخیر داشتیم بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم و گفتیم فقط ما بدشانس نیستیم.

فتح‌الله‌زاده: اگر آدم‌های «بله‌قربان‌گو» بیایند استقلال نتیجه نمی‌گیرد- هرچه مارا اذیت کنند باز به بالا بر می‌گردیم

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۲۱

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: ممکن است مارا چند وقت اذیت کنند اما استقلال مانند "فنر" است و هرچه فشارش دهند در نهایت به همان بالا بر می گردد.

حضور اعضای تیم فوتبال استقلال در سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۱۶

چهارمین سالگرد درگذشت مهاجم ماندگار تیم فوتبال استقلال تهران با حضور اعضای این باشگاه بر سر مزار وی برگزار شد.

به خاطر زدن گل های زیبا؛ هافبک پرسپولیس و بازیکن سابق استقلال نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۳:۱۲

کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزدهای بهترین گل فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا را منتشر کرد که در آن احمد نوراللهی و مامه بابا تیام حضور دارند.

امامی فر: برای جذب بازیکن هنوز تصمیمی نگرفته ایم- در بازی فردا باید از موقعیت هایمان استفاده کنیم

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۲:۰۸

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: امیدوارم با حمایت هواداران این بازی سخت را به خوبی پشت سر بگذاریم.

رونمایی رسمی از توپ لیگ قهرمانان آسیا و حضور نمایندگان ایران + تصاویر

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ ۱۲:۰۸

از توپ لیگ قهرمانان آسیا برای فصل جدید این مسابقات، رونمایی شد.

© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هوادار می‌باشد