• رشته ورزشی: فوتبال جهان

سرمربی تایلند: مصمم‌تر از بحرین بودیم و پیروز شدیم

هوادار گزارش می دهد - سرمربی تیم ملی فوتبال تایلند پس از نخستین پیروزی تیمش برابر بحرین گفت: مصمم‌تر از بحرین بودیم و پیروز شدیم.
سرمربی تایلند: مصمم‌تر از بحرین بودیم و پیروز شدیم

به گزارش هوادار، تیم ملی فوتبال تایلند امروز (پنجشنبه) در دومین بازی خود از گروه A جام ملت های آسیا با نتیجه یک بر صفر از سد بحرین گذشت.

سیریساکا یوتخاکتایی، سرمربی تیم ملی فوتبال تایلند در نشست خبری پس از این بازی گفت: نیمه اول این بازی به اندازه کافی خوب نبود اما در نیمه دوم با انسجام تیمی توانستیم به نتیجه پیروزی دست یابیم. بحرین هم تیم خوب و مصمم بود اما تایلند مصمم تر بود و پیروز شد. من پس از شکست نخست تایلند برابر هند و انتخاب به عنوان سرمربی جدید با بازیکنان صحبت کردم و خواستار تمرکز بیشتر آنها در طول بازی شدم. ما بازی نخست را به خاطر عدم تمرکز کافی و نظم تیمی واگذار کرده بودیم. با بازی فشرده و سازماندهی حمله ها توانستیم به پیروزی برابر بحرین برسیم.

وی درباره بازی پایانی تایلند در مرحله گروهی جام ملت های آسیا برابر امارات نیز اظهار داشت: در بازی با بحرین متناسب با تاکتیک پیش بینی شده بازیکنان را در ترکیب اصلی قرار دهیم. تضمینی نمی دهم که کدام بازیکن در بازی امارات نیز بازی خواهد کرد و باید تا آن روز صبر کنید.

دومین بازی گروه A جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امشب میان تیم های ملی امارات و هند برگزار می شود.