• رشته ورزشی: ورزش های رزمی

هروی: امیدوارم قهرمانی مان را در مرحله نخست کاراته وان ترکیه تکرار کنیم- وزیر رفاه نگاه و محبت ویژه‌ای به تیم ملی دارد

سرمربی تیم ملی کاراته گفت: ترکیه در سال ۲۰۱۹ میزبان دومین مرحله مسابقات کاراته وان سری A خواهد بود و امیدوارم مانند مرحله نخست در اتریش قهرمانی خود را تکرار کنیم.
هروی: امیدوارم قهرمانی مان را در مرحله نخست کاراته وان ترکیه تکرار کنیم- وزیر رفاه نگاه و محبت ویژه‌ای به تیم ملی دارد

به گزارش هوادار، شهرام هروی در خصوص شرایط تیم ملی کاراته جهت حضور در مسابقات کاراته وان ترکیه اظهار داشت: خدا را شکر بچه‌ها در شرایط خوبی قرار دارند. با توجه به حضور ملی‌پوشان تیم امید در کنار تیم، این اردو شرایط ویژه‌ای داشت. انگیزه و نشاط بچه‌های تیم امید برای ما نیز خوب بود.

وی در خصوص مسابقات کاراته وان ترکیه عنوان کرد: ترکیه در سال ۲۰۱۹ میزبان دومین مرحله مسابقات کاراته وان سری  A  خواهد بود و امیدوارم مانند مرحله نخست در اتریش قهرمانی خود را تکرار کنیم. تیم ملی در مسابقات مرحله نخست عملکرد مناسبی داشت و امیدوارم در این مرحله نیز روند خوب خود را تداوم ببخشیم. با توجه به محاسبه امتیازات این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک، حتی حضور و ثبت‌نام نیز در این مسابقات برای بازیکنان ما امتیاز خواهد داشت. 

سرمربی تیم ملی کاراته تاکید کرد: حضور ۱۸۲۲ کاراته‌کا از ۱۰۱ کشور جهان  در مسابقات ترکیه باعث خواهد شد از لحاظ کیفیت و کمیت شاهد مسابقات خوبی باشیم. فکر نمی‌کنم تا به حال هیچ کدام از مراحل لیگ جهانی سری A با این تعداد شرکت کننده برگزار شده باشد و همین مسئله موجب برگزاری رقابت‌ها سخت خواهد داشت.

هروی در خصوص حضور شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تمرینات روز گذشته(سه‌شنبه) ملی‌پوشان گفت: حدود ۲۰ روز گذشته با دعوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ملی‌پوشان کاراته با ایشان دیدار کردند و روز گذشته نیز مجددا با حضور در تمرینات نسبت به تیم ملی کاراته محبت داشتند.من و سعید حسنی‌پور از کارمندان سازمان تامین اجتماعی  هستیم و بازیکنان نیز از بیمه شدگان خانواده بزرگ این سازمان  هستند که همین موضوع باعث نگاه ویژه شخص وزیر به کاراته شده است.

وی خاطرنشان کرد: شریعتمداری تیم ملی کاراته را متعلق به خود می‌داند و پیگیر امور تیم است و تمام تلاش خود را نیز برای ارائه بهترین عملکرد ملی‌پوشان در مسابقات کسب سهمیه المپیک انجام می دهد. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه‌ای است که از لحاظ مالی و کاری به اندازه شش وزارتخانه است، اما با این تمام حرف‌ها و گرفتاری شخص وزیر نسبت به تیم کاراته دغدغه ذهنی دارد و حواسش به تیم هم خانواده خود است.

سرمربی تیم ملی کاراته در پایان گفت: امیدوارم با عملکرد مناسب جواب محبت‌های شریعتمداری، مجموعه وزارت کار و  بیمه شدگان تامین اجتماعی را به خوبی بدهیم. به نوبه خود نیز از ایشان و از سرپرست تامین اجتماعی تشکر می‌کنم که در طی این سال‌ها که توانستم برای تیم ملی مفید باشم، امنیت شغلی من را تامین کردند.