• رشته ورزشی: فوتبال ایران

نفت مسجد سلیمان۲ - ۱ ذوب آهن

کریمی و شاگردانش در لیگ برتر ماندند

هوادار گزارش می دهد- تیم های نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن در آخرین هفته از لیگ برتر هجدهم به مصاف یکدیگر رفتند.
کریمی و شاگردانش در لیگ برتر ماندند

به گزارش هوادار، این مسابقه جزو دیدار های حساس آخرین هفته لیگ برتر هجدهم به شمار می رفت چرا که شاگردان فیروز کریمی برای ماندن در لیگ برتر به پیروزی در این بازی یا به باخت سپیدرود مقابل استقلال نیاز داشتند و باید از نتیجه آن دیدار نیز اطلاعات کسب می کردند.این بازی در پایان با نتیجه ۲ بر ۲ پایان یافت و شاگردان کریمی در دقیقه آخر به تساوی رضایت دادند.

حکیم نصاری دقیقه ۳۳ از روی نقطه پنالتی و مجتبی بیژن دقیقه ۶۶ برای نفت مسجد سلیمان و مهران درخشان مهر  و کریستین اوساگوآنا دقایق ۲۲ و ۹۳ برای ذوب آهن گلزنی کردند.

 حمید ملکی و زبیر نیک نفس از ذوب آهن اخطاری های این بازی بودند.

نفت مسجد سلیمان با توجه به امتیاز کسب کرده در این بازی و باخت سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد و با ۲۲ امتیاز در رده چهاردهم جدول باقی ماند. در سوی دیگر نیز ذوب آهن با توجه به نتیجه سایر رقبا با ۴۰ امتیاز و جایگیری در ششم جدول لیگ برتر هجدهم را به پایان برد.

*ترکیب دو تیم به شرح زیر بود:

نفت مسجد سلیمان:حبیب فرعباسی  ، موسی کولیبالی، مجتبی بیژن،حکیم نصاری،میلاد خدایی اصل ،یوسف وکیا ،اسماعیل شریفات،-اکبر آفاقی، صادق صادقی، علیرضا علیزاده و فرشید پاداش

ذوب آهن:معراج اسماعیلی ، هادی محمدی ، وحید محمدزاده ، حمید ملکی ، مجتبی مقتدایی ، زیبر نیک نفس، رضا رحیمی ، ماریون سیلوا ، مهران درخشان مهر- کریستین اوساگونا و رضا حبیب زاده