• رشته ورزشی: بانوان

تجلیل از بانوی پرافتخار کاراته بعد از وداع زودهنگام

هوادار گزارش می دهد، مسئولان فدراسیون کاراته کشورمان در چارچوب مسابقات سوپر لیگ بانوان از فاطمه چالاکی عضو سابق تیم ملی کاراته کشورمان به دلیل خداحافظی از دنیای قهرمانی تجلیل به عمل آوردند.
تجلیل از بانوی پرافتخار کاراته بعد از وداع زودهنگام

به گزارش هوادار، در حاشیه هفته سوم مسابقات سوپر لیگ کاراته بانوان کشور که امروز در سالن شهید کبکانیان تهران پیگیری شد، مسئولان فدراسیون کاراته از فاطمه چالاکی قهرمان ارزنده کشورمان به واسطه سال‌ها تلاش در ورزش قهرمانی تجلیل به عمل آورد.

در مراسم تجلیل از چالاکی، سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون، اشرف امینی نایب رئیس بانوان ، وحید مومنی سرپرست دبیری و عبدالله سلماسی رئیس کمیته برون مرزی حضور داشتند.

لازم به یادآوری است، فاطمه چالاکی عضو سابق تیم ملی کاراته بانوان کشورمان خرداد ماه سال جاری بدلیل سانحه تصادف رانندگی از ناحیه چشم راست دچار آسیب‌دیدگی شدید شد و تحت ۲ عمل جراحی سنگین ۷ ساعته نیز قرار گرفت و در نهایت به دلیل مشکل بینایی که برای وی پیش آمد او مجبور به خداحافظی از دنیای قهرمانی شد و حالا در عرصه مربیگیری فعالیت خود را آغاز کرده است. چالاکی ۲ مدال برنز بازی‌های آسیایی، ۷ مدال آسیایی و جام باشگاه‌های آسیا، برنز دانشجویان جهان و ۲ طلا، یک نقره و یک برنز رقابت‌های لیگ جهانی را در کارنامه خود دارد.