• رشته ورزشی: کشتی

از سایت جدید فدراسیون کشتی رونمایی شد

هوادار گزارش می دهد، صبح امروز سایت جدید فدراسیون کشتی با حضور معاون وزیر ورزش رونمایی شد.
از سایت جدید فدراسیون کشتی رونمایی شد

به گزارش هوادار، صبح امروز فدراسیون کشتی از سایت جدید خود با حضور علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش، رونمایی کرد.

در این نشست اول علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی با توضیحاتی از ایرادات سایت گذشته و بهبود آن صحبت ‌هایی انجام داد.

دبیر در خصوص سایت فدراسیون اظهار داشت: این سایت از هیچ کجا کپی برداری نشده است ولی خیلی از سایت‌های فدراسیون‌های جهانی را دیده‌ایم. از این به بعد کارت ملی کشتی گیران با استعلام مستقیم از ثبت احوال انجام می‌شود.

وی افزود: این سایت قابلیت خوبی دارد تا بتوانیم بهترین اطلاع رسانی را انجام دهیم.

مهدی علی‌نژاد در رابطه با رونمایی از این وب‌سایت اظهار داشت: یکی از ویژگی های فدراسیون این است در همه ابعاد توسعه می‌آیند. در دنیا امروز دیگر جای کاغذ نیست. سایتی که طراحی شده قابلیت های خوبی دارد. باید فدراسیون در دولت الکترونیک قرار بگیرد. حتما باید در سازمان لیگ ثبت نامه در این سایت انجام شود. باید کلیه کار آموزشی روی این سایت انجام شود.
وی افزود: اگر ما می‌خواهیم حرف اول در کشتی را بزنیم باید به مسائل فنی و پشتیبانی در کشتی مسلط بشویم. باید در آموزش هم بروز شویم و مربیان هم آموزش ببینید که همه در رتبه اول باشیم.
وی در رابطه با برگزار نشدن لیگ عنوان کرد: کار خوبی را نصیرزاده انجام داده. لیگ در خدمت تیم ملی است و الان کشتی لیگ پویایی دارد.

علی‌نژاد خاطرنشان کرد: کار های خوبی در کشتی انجام شده. همین مجموعه خانه کشتی خیلی خوب طراحی شده است. وزارت ورزش در خدمت کشتی در حد بضاعتش خواهد بود این کمک محدود است. ما کمتر رشته ای داریم که مدال آور باشد و باید حمایت شود.
علی نژاد در خصوص سایت فدراسیون کشتی گفت: به جامعه کشتی رونمایی این سایت را تبریک می‌گویم.

دبیر در خصوص کارت ملی کشتی گفت: قرار است این کارت از طریق فدراسیون کشتی صادر شود و اگر تخفیف ها و امکاناتی داشته باشد از طریق فدراسیون خواهد بود.