• رشته ورزشی: سایر رشته‌ها

لیگ برتر هاکی به صورت متمرکز از ۸ اسفند در تهران برگزار می‌شود

هوادار گزارش می دهد، لیگ برتر هاکی آقایان و بانوان به صورت متمرکز از ۸ اسفند در تهران برگزار می‌شود.
لیگ برتر هاکی به صورت متمرکز از ۸ اسفند در تهران برگزار می‌شود

به گزارش فارس، بهرام قدیمی در مورد آخرین شرایط وضعیت فدراسیون هاکی در سال ۹۹ اظهار داشت: سال ۹۹ فعالیت‌های خوبی از جمله برگزاری کلاس‌‌‌های مربیگری و داوری در سطوح مختلف برای آقایان و بانوان برگزار کردیم و مجددا قرار است در اسفند کلاس داوری و مربیگری سطح ۳ در تهران و همچنین در استان‌های دیگری اردبیل ،خراسان رضوی و گیلان برگزار کنیم.

وی افزود: در حال حاضر ما ۱۲۰ مربی فعال در سطح کشور داریم و با توجه به تفاهم نامه‌‌ای که با آموزش و پرورش برای فعالیت هاکی در سطح مدارس داشتیم یک دوره کلاسی آموزش مربیگری با حضور ۱۹۰ نفر برای آموزش در سطح مدارس برگزار کردیم.

رئیس فدراسیون هاکی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا که نتوانستیم در شهریور لیگ برتر آقایان و بانوان برگزار کنیم با توجه به مسابقات آسیایی که قرار است در آبان برگزار شودبا هماهنگی که با استانها شده لیگ برتر آقایان با حضور ۸ تیم از تاریخ ۱۳ تا ۱۸ اسفند و بانوان از ۸ تا ۱۲ اسفند با ۸ تیم در تهران  به صورت متمرکز برگزار شود و محل اسکان تیم‌ها را هتل فرهیختگان دانشگاه آزاد قرار دادیم..

وی همچنین در مورد مالیات فدراسیون هاکی گفت: از سال ۹۲ تا ۹۷ مبلغ ۲ ملیارد تومان برای این فدراسیون مالیات در نظر گرفته شده بود که طبق جلساتی که با وزارت دارایی داشتیم توانستیم این مالیات را به ۳۵۰ ملیون تومان برسانیم که ۸۰ میلیون آن را پرداخت کردیم و ۲۵۰ میلیون آن را باید تا پایان اسفند پرداخت کنیم.

قدیمی گفت: یک خبر خوشی هم برای علاقمندان به هاکی داریم، مجوز تنها آکادمی بین الملی هاکی در ایران در شهر همدان از سوی کنفدراسیون آسیا صادر شده که انشاءالله سال آینده قرار است این آکادمی به بهره‌برداری برسد.