• رشته ورزشی: فوتبال ایران

ارزش صیادمنش از استقلال تا فنرباغچه/قیمت مهاجم تیم ملی ۸ برابر شد

هوادار گزارش می دهد، مهاجم سابق استقلال با درخشش در لیگ اوکراین ارزش خود را ۸ برابر کرد.
ارزش صیادمنش از استقلال تا فنرباغچه/قیمت مهاجم تیم ملی ۸ برابر شد

به گزارش هوادار، اللهیار صیادمنش مهاجم آینده دار استقلالی ها بود که در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۷۵۳ هزار یورو با قراردادی ۵ ساله راهی باشگاه فنرباغچه ترکیه شد.

فروش این بازیکن جوان و با استعداد اعتراض هواداران استقلال را در آن زمان به همراه داشت. صیادمنش جوان نتوانست در ابتدای حضورش توانایی هایش را در ترکیب فنرباغچه ثابت کند و نیمکت نشین شد و بلافاصله به صورت قرضی به تیم دسته اولی استانبول اسپور رفت.

مهاجم جوان ایرانی در استانبول اسپور نیم فصل در دسته یک ترکیه بازی کرد ولی دوباره شانس کمی برای عرض اندام پیدا کرد.

باشگاه فنرباغچه دوباره این بازیکن را به صورت قرضی راهی زوریا اوکراین کرد تا تجارب بیشتری را کسب کند. مهاجم ایرانی در لیگ اوکراین یک و نیم سال بازی کرد و درخشش خوبی به همراه تیم اوکراینی داشت و اکنون با گذشت نزدیک به ۳ سال از انتقالش به فنرباغچه ارزش این بازیکن ۸ برابر شده است.

سایت «cumhuriyet» ترکیه در این زمینه نوشت: صیادمنش وقتی در سال ۲۰۱۹ از استقلال تهران به فنرباغچه آمد با مبلغ ۷۵۳ هزار یورو منتقل شد اما بعد از گذشت ۳ سال ارزش این بازیکن ایرانی به ۵.۵ میلیون یورو رسیده و یعنی قیمتش ۸ برابر شده است.

طبق گزارش های رسیده از ترکیه صیادمنش ۳ پیشنهاد روی میز دارد. هال سیتی انگلیس، اندرلخت بلژیک و گزتپه ترکیه از مشتریان این مهاجم ایرانی هستند. هنوز تکلیف این بازیکن از سوی باشگاه فنرباغچه مشخص نشده است.